Kaspers

2019.gada 1.septembrī kāds uzsāka jauno mācību gadu, bet kāds cits bez sirdsapziņas pārmetumiem piesēja suni pie koka un atstāja likteņa varā…🥺 Tā nu Kaspers nonāca Ulubelē.

5g.v suņu puika ir enerģisks, aktīvs un draudzīgs ar cilvēkiem, bet diemžēl aizsēdējies patversmē…💔 Suns kompanjons, ģimenes loceklis aktīva dzīvesveida piekritējiem. Viņam ir ziemeļnieku gēni un mednieka instinkti – kaķus un mazākus dzīvniekus medīs. Kaspers mīl cilvēkus, garas pastaigas, kārumus, principā jebkuru komunikāciju ar cilvēku. Skolojams un audzināms – ļoti meklē cilvēku ar kuru kopā cītīgi strādāt, kustēties, kvalitatīvi un aktīvi pavadīt laiku. Noteikti ģimenei bez maziem bērniem. Kaspers nav agresīvs, drīzāk lecīgs un spēcīgs. Labprāt draudzējas un spēlējas ar suņu meitenēm. Piemērots dzīvei privātmājā ar drošu žogu. 😉

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Kasperu uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

Atbalsta iespējas ŠEIT

No sirds pateicamies! ❤️