Sveiciens no Mētriņu ģimenes un adoptētā Mazā!

Pirms nepilna gada Mētriņu ģimene no Tīnūžiem adoptēja Mazo – spriganu suņu puiku, kurš Ulubelē bija nodzīvojis gandrīz gadu. Pirms kāda laika pār varavīksnes tiltu bija devusies Lesija – no Ulubeles adoptētā seniore, kas Alda ģimenē bija kļuvusi par mīļāko draugu, atstājot tik daudz siltu atmiņu un izjūtu, kādam jābūt īstam ģimenes kompanjonam…

Aldis kā Ulubeles brīvprātīgais kopā ar bērniem bieži brauca pastaigāties ar suņiem – Mazais iekrita sirdī uzreiz, taču lēmums nāca ar laiku, garām pastaigām un kārtīgu iepazīšanos, jo mājās jau saimniekoja Podziņa – takšu omīte un neatkarīgā Lotte – kaķenīte, kas pati bija izvēlējusies šo māju par savējo. Draudzība un ietekmes sfēru sadalīšana mājā nenotika uzreiz, bet tam tikt pāri palīdzēja saimnieku nedalītā mīlestība un pacietība.

Tagad esam saņēmuši vēstuli no mājām un vēl krāsaināk Mazā dzīvi lielajā ģimenē atspoguļo fotomirkļi gada garumā:

“Februārī būs gads kā pie mums ir lielais draugs Mazais. Nu beidzot pienācis laiks, kad Lotte var mierīgi atrasties vienā telpā ar viņu, ja tas nepieciešams, atkal nokāpusi dzīvot 1.stāvā. Nu viņa tiešām vairs nemūk un Mazais tikai viņu aposta un nekad nav aizticis!

Mazais ir tikpat labsirdīgs un mīļš sunītis kā pirms gadiem bija Lesija! Viņā ir kaut kas no angļu ganu suņa. Sieva saka, ka mums tagad 5 bērni. Divi pašu un trīs pieņemtie. Protams, katram gadās pa blēņai, bet tas pieder pie lietas😊

Mazais ēd visu – tais skaitā ābolus un gurķus. Jāuzmana, lai nav par daudz ik dienas. Viņš ir liels kārumnieks – reizēm viņam izdodas no galda nočiept svaigi izceptu keksu vai vistas stilbus, kuri tiek notiesāti vienā rāvienā, ka spēj tik aiz pārsteiguma noplātīt rokas.

Vēl gribēju pateikt, ka Mazais ir ļoti liels skrējējs – kā bulta! Visu mūžu esmu bijis pieķēries sunīšiem, bet nezināju, ka lielie suņi var būt tik ļoti patiesi mīļi. Katrs ļoti īpaši un individuāli.

Mēs katrs varam kaut kā palīdzēt, katrs var izvēlēties savu piemērotāko ceļu. Es gribu dalīties ar prieku un redzu, cik ļoti labi sunīts ir iejuties mūsu ģimenē. No Mazā plūst liela suņa mīlestība aumaļām. Viņš katru dienu visus nāk samīļot. Tas ir vienmēr patiesi!

Mans dārgais draugs, cik labi, ka satikāmies!🙏