Kates stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

👣 Elza ar vecākiem bija nolēmuši adoptēt no patversmes neliela auguma suņuku. Tādu, kurš ērti varētu dzīvoties pa istabām un saprastos ar otru ģimenes mīluli – jauko un draudzīgo labradoru. Doma bija par apmēram gadu jaunu suņuku, nu, varbūt tādu – līdz 3 gadu vecumam.

Elza bija izpētījusi Ulubeles mājas lapu un noskatījusi iespējamo draugu – mazu, pēc izskata apburošu suņupuiku un abas ar mammu Lolitu brauca iepazīties nopietnos nolūkos. Taču bilde ir viens, satikšanās un iepazīšanās aci pret aci – pavisam kaut kas cits. Pēc pastaigas un sarunas ar Ulubeles darbiniekiem, Elza saprata, ka te neveidosies īsta raksturu saderība un smagu sirdi atteicās no domas vest puiku mājās.

Elza gribēja apskatīt vēl kādu jaunu, mazu un mīļu suņuku adopcijai, taču diemžēl citu atbilstošu kandidātu nebija.

🐾 Vienīgā maza auguma sunīte patversmē tobrīd bija Kate – saskumusi un sabozusies suņu omiņa, kura mēģināja tikt pāri lielajam pārdzīvojumam, ka viņas saimniece vairs nespēja par viņu parūpēties. Taču Katei bija 10 gadiņi. Pēc pirmās piesardzīgās sasveicināšanās bija skaidrs, ka abpusēji rodas īstas un sirsnīgas simpātijas un kopīgas pastaigas laikā Katītei tika piedāvātas mājas un ģimene. 👣 🐾

Jāteic, ka Kate iedzīvojās diezgan ātri. Apstākļu maiņa gan bija pamatīga – no divvientulīgas dzīves kopā ar saimnieci Kate nonāca ģimenē, kur valda rosība, nāk viesi un ir draudzīgas pastaigas. Protams, tas prasa laiku, taču Kate labprāt ļaujas šīm priecīgajām pārmaiņām un Elza saka:

“Katīte ir jau iedzīvojusies jaunajās mājās un sargā savu vietiņu ar riešanu kā kāds ienāk istabā. Esam sapratuši ka viņai nepatīk, ja ir pilna māja un labprāt visu dienu nogulētu istabā, bet jau pamazām sāk drošāk viena pati staigāt pa āru. Domāju, ka mīlulīte ir laimīga. ”.

❤️ Paldies Elzai, viņas mammai un visai ģimenei kopā, kas pieņēma tādu nopietnu lēmumu – jauna un sprigana puikas vietā vest mājās suņu omiņu! Lai jums visiem skaists un mīlestības pilns laiks kopā!

♥️ ❗️ Seniore Kate Ulubelē nodzīvoja 3 mēnešus. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!