Ķimels

Labdien!
Maijā no Līču dzīvnieku patversmes paņēmām suņuku. Viņš kopā ar savu mammu un brāļiem un māsām (kopā 5) tika atvesti uz patversmi no mazdārzinu Rūķīšu kolonijas. Pielikumā nosūtu jums bildītes ar suņuka jaunām mājām un draugiem.

Ķimelis


2013.gada 12.maijā vienas no Līču dzīvnieku patversmē nonakušās rudās kucītes 5 kucēniem 2,5 mēnešu vecumā sāka sava ceļu uz jaunajām mājām Allažu pagastā, kur notiek pirmā iepazīšanās ar veco saimnieku Ringo.

Ķimelis


Viss ir labi un mazais tiek pieņemts saimē. Vēl tik jāskatās ko par suņuku teiks 2 mājas kaķi.
Pēc pirmajiem iespaidiem suņuks, kam tika piešķirts vārds Ķimels, mazliet atpūtās un saldi nogulēja visu atlikušo dienu

Ķimelis


Pastaiga ar suņu vectētiņu ir droša un patīkama

Ķimelis


Iepazīšanās ar svītraino kaķeni Grietu, kas arī atceļojusi no Līču patversmes, tik pirms pieciem gadiem, un viņas dēlu runčuku Miku.

Ķimelis


Ķimelis jau mazliet paaudzies un jūtas svarīgs kopīgi ar lielo Ringo nesot koku!

Ķimelis


Un ir tik labi atpūsties kopā ar savu lielo draugu!

Ķimelis


Tas esmu es – Ķimelis un man tagad ir 5 mēneši. Esmu paaudzies un liels un ļuku ausis sacelušās, lai labāk dzirdu un varu sargāt māju. Esmu daudz jau iemācījies, esmu kļuvis stiprs, ātri skrienu, augstu lecu un drīz iešu skolā Siguldā. Sveicieni visiem Līču patversmes iemītniekiem un novēlu katram atrast jaukas mājas. Man manas jaunās mājas patīk. Mani te mīl un es arī visus mīlu. Pat tos jocīgos kaķus, kas nemāk ar mani spēlēties.

Ķimelis

Ar sveicieniem
Liena