Klusās Sestdienas (aiz)lūgums

Klusajā Sestdienā mūsu klusais (aiz-)lūgums par Ulubeles opīšiem un omiņām – par viņu vecumdienām mājās, ne patversmē. Viņiem vairs nav laika un spēka pielāgoties un pierast pie tik krasas dzīves apstākļu maiņas skaļā un lielā patversmes suņu saimē. Viņi ilgojas tik pēc tā viena – sajūtas, ka esi vajadzīgs un mīlēts savam īstajam cilvēkam. Un tā var būt tikai Mājās. Viņi skumst, viņi ir apjukuši un ar cerībām raugās uz durvīm, vārtiem, uz katru ienākošo cilvēku…

Kāds no viņiem zaudējis savu mīļo saimnieku un radiem kļuvis par apgrūtinošu nastu, kāds izmests ceļmalā, jo vecs taču!, kādu nemeklē, jo “vecie aiziet nomirt”, kāds vienkārši nespēja vairs atrast savas mājas – izmisīgi tās meklēja, bet saimnieks nemeklēja viņu…

Un kāds no viņiem, ilgi dzīvojot patversmē, gadu gaitā novecojis un nu jau sasniedzis opīša vecumu.

Tik dažādi dzīvesstāsti un tik vienāds likteņa pavērsiens – vecumdienas patversmē…

Opīši patversmē ir visskumjākais stāstā par cilvēku un viņa četrkājaino draugu, jo stāsta beigas atkarīgas no cilvēka, bet stāstu izdzīvo viņi – mūsu uzticamie draugi uz mūžu.

Fotogrāfijās ir tikai daži no Ulubeles opīšiem un omiņām – vislabākajiem sava cilvēka draugiem vislabākajā vecumā un dzīves pieredzē.

Lūdzu izlasiet, kāpēc vērts adoptēt tieši kādu no patversmes opīšiem un brauciet iepazīties ar viņiem: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=401346989177141&id=100079055292749&mibextid=WC7FNe&rdid=m8OPU8FA5uDhshYH

Katram Ulubeles opītim adopcijas pūrā nāk līdzi gan Labdarības fonds Sofi Senioru programmas atbalsts veterinārajai aprūpei, gan Ulubeles Zelta polise kritisku veselības problēmu risināšanai – tā ir draudzība un atbalsts līdz mūža galam.

Apdomājiet rūpīgi, jo iespējams, ka jūsu lēmums būs kāda opīša dzīves laime un kļūs arī par jūsu laimi, prieku un gandarījumu!

Arī tad, ja nevarat vest kādu no viņiem mājās, jums ir iespēja atbalstīt Ulubeles Senioru programmu un ziedot opīšu un omiņu uzturēšanai, ārstēšanai, rehabilitācijai patversmē.

Daudziem no viņiem patversme diemžēl paliek pēdējā dzīvesvieta uz šīs pasaules, tāpēc vēlamies, lai arī šeit viņi savu mūžu nodzīvotu cieņpilni un godam aprūpēti.

ABIJA (13 gadi)

HUGO (13 gadi)

KLIMPIŅA (8 gadi)

REDA (10 gadi)

VANADZIŅŠ (10 gadi)

PŪCIŅA (9 gadi)

MAŠA (10 gadi)

MERI (10 gadi)

NEBULA (12 gadi)

ČIRA (14 gadi) un RIKO (12 gadi) adoptējami tikai kopā!

MINCE (8 gadi)

MAKSIMS (14 gadi)

REMBO (11 gadi)

SPĀRĪTE (12 gadi)

PEPIJA (10 gadi)