Krevetes stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Taisnības labad gan jāteic, ka suņupuika Krevete vēl nav opītis, taču viņš Ulubelē nodzīvojis teju visu mūžu – nonāca šeit 2013.gada aprīlī kā četrus mēnešus vecs kucēns. Dzīve gāja uz priekšu, daudz kas notika, tikai Krevetes dzīvē nemainījās nekas. Tā arī dzīvoja patversmē, pēdējos gados cieši kopā ar savu draudzeni smuko vilcenīti Milku.

Pamazām viņi abi un mēs visi samierinājāmies, ka tā notiek – reizēm dzīvē nemainās nekas. Līdz mirklim, kad pirms dažām nedēļām uz Ulubeli atbrauca Marija. Viņas ģimene bija nolēmusi adoptēt suņupuiku ar melnu kažoku un starp daudzajiem patversmes melnajiem skaistuļiem pamanīja trauslo biklo Kreveti. Iemīlējās, iedraudzējās un nolēma vest mājās. Tā tas notika.

Tālāk jau Marijas stāsts: “Pa ceļam uz mājām Krevete tika pie jauna, eleganta vārda – Monteskjē vai Monts/Montijs. Nu jau viņš uz to atsaucas!
Jūtas labi, labi ēd, dzer, daudz guļ, laikam ātri nogurst no tik daudz jaunas informācijas apkārt, izskatās, ka beidzot bauda mieru.
Monts ir ļoti jauks un pieklājīgs suns, labi audzināts, apķērīgs, neuzbāžas, bet visu laiku grib būt blakus. Viņa uzvedība mazliet atgādina kaķu uzvedību – tāds pašpietiekams, bet ļoti mīļš
Monts jau ir sevi pierādījis kā ļoti uzticīgu, tāpēc mežā pat palaidu viņu no pavadas, un viņš lieliski gāja līdzi – ja es apstājos, viņš uzreiz pienāk klāt.
Trešajā dienā suns jau bija iemācijies atvērt visas durvis mājās mani meklējot, mēs tikai spējām brīnīties cik gudrs viņš ir!
Sākumā piesardzīgi izturējās pret manu tēti, bet tad vienā brīdī pats pienāca pie viņa, apsēdās uz dīvāna blakus un pasniedza tētim ķepu – kopš tā laika viņi ir draugi
Pagaidām lielākā problēma ir tā, kā Monts ļoti pārdzīvo, kad es kaut kur aizeju – uz darbu piemēram, bet es ceru ka drīz viņš sapratīs, ka es vienmēr atgriežos un nekad nepametīšu viņu.

Paldies jums par tik lielisko suni viņš pie mums ir mazāk kā nedēļu bet es jau varu stāstīt un stāstīt, viņš tiešām ir unikāls noteikti rakstīšu vēl ”
No sirds paldies Marijai un viņas sirsnīgajai ģimenei! Lai jums visiem ilga un mīļa kopādzīvošana! ♥️