Žubītes (ex-Martas) stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Mīlīgā, klusā kaķenīte Marta pēc saimnieces nāves nonāca Ulubelē. Ļoti pārdzīvoja, klusi skuma, bet pamazām samierinājās. Samierinājās arī ar to, ka dienas, mēneši un gadi gāja, bet viņu neviens īsti nepamanīja, nenovērtēja un negribēja ņemt uz savām mājām. 3 garus gadus. Vai tas nozīmē, ka vairs nekad un neviens?

U komanda mīļās rudās 9 gadus vecās omiņas Martiņas bildes lika soctīklos, presē un medijos ar cerību, ka kāds viņā saskatīs tieši Savu Kaķi! Bet nē….
Un tad pirms nedēļas kādā pēlēkā janvāra dienā uz Ulubeli atbrauca Elīza un Lauris – skaisti, jauni, stilīgi cilvēki, kuri vienkārši vēlējās paciemoties kaķu mājā.
No kaķu mājas viņi iznāca ar mūsu omiņu Martu rokās….

Katrā šajā stāstā laikam būtu par daudz rakstīt – mums asaras acīs… Bet tā ir patiesība. Katra Ulubeles iemītnieka liktenis ir arī mūsu sāpe un mūsu vislielākā vēlēšanās reiz tikt piepildītai.

Un tagad lai runā Elīza -Martiņas saimniece:
“Sveiciens no ŽUBĪTES (ex-Martas)!
Adoptēt kaķi- seniori bija jau iepriekš izdomāts lēmums. Mēs kopā ar draugu jau labu laiku atpakaļ bijām izlēmuši ņemt vai nu kaķi seniori, vai kaķi ar funkcionāliem traucējumiem, īsāk sakot – kādu, kuram iespēja “tikt īstās mājās” ir salīdzinoši mazāka nekā jauniem kaķēniem.
Žubīte uzrunāja ar to, ka, ieejot “kaķu istabā”, sēdēja pašā centrā un tā bija pirmā kaķene, ko ieraudzīju. Viņa atbilda visām mūsu iegribām – maziņa omīte un mierīga, taču ar raksturiņu. Un, neskatoties uz to, ka draugam uzreiz iecirta nagus rokā, mīļi paglaudot, mēs sapratām – tā ir zīme un viņa ir īstā!

Žubīte jaunajās mājās dažu dienu laikā ir paspējusi ne tikai atrast un ielīst visās kastēs un kastītēs, bet arī nogaršot puķes podiņos un atstāt kādu naga nospiedumu tapetēs. Pa dienu gan rāmi un mierīgi čuč dīvānā un palīdz saimniecei lasīt grāmatas, taču pa nakti mēdz izstaigāt visus mājas stūrus un labprāt ilgu laiku pavada, sēžot uz rakstāmgalda pie loga, veroties zvaigznēs. Ļoti paklausīga – no rītiem pacietīgi sēž, kad
tiek tīrīti rīta miegi no acīm, jo zina, ka pēc tam sekos gardas brokastis!
Tā mums iet! Paldies Ulubelei par iespēju satikties! 🐾😍 Elīza un Lauris”

Paldies Jums, Eliza un Lauri pr ši sirdsdarbu! Lai mīļa un skaista kopīga grāmatu lasīšana – ilgi un daudz! ♥️