Lai viņi neuzzinātu, kā tas ir – SLIKTI…

vai

Dzīvnieku patversme Ulubele lūdz palīdzību kucēnu mammām ar mazuļiem

38 pavisam mazi kucēni, 6 barojošas mammas un 134 pieauguši suņi – tāda ir Līčos esošās Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes Ulubele suņu bilance šodien. Patversmē nonākušās kuces savus mazuļus ir laidušas pasaulē kādā pažobelē, ko tai brīdī ir uzskatījušas par drošāko vietu. Viņām ir paveicies, jo kāds piezvanīja, atbrauca pakaļ un šobrīd mazuļus var barot un audzināt Ulubelē, kur neviens nejaušs garāmgājējs pāri nenodarīs.

kucēni
kucēni

Jaunpienācējas barojošo mammīšu blokā ir divas kucītes no Bolderājas – kādas privātās teritorijas. Viņām ir klājies visgrūtāk, jo mazuļi bija jādzemdē, esot pie ķēdes. Viņas nevarēja iekārtot sausu ligzdiņu. Viņām bija jānoskatās, kā daļu metiena noslīcina lietavas un tad vēl ilgi jāredz mirušo kucēnu ķermenīši. Viņas abas ir piedzīvojušas teritorijas apsargu vardarbību. Viena no mammītēm sapinusies vai sapīta ķēdē nakts laikā stundu cīnījās par savu dzīvību, jo bija pakārusies. Tikai pateicoties kaimiņmāju cilvēku modrībai – viņi atskrēja palīgā un – neklausoties apsardzes draudos, sunīti atbrīvoja. Tagad viņas ir drošībā un mazuļi sausās midziņās. Viņām katru dienu būs pilnvērtīgs uzturs, kas vecajā vietā netika nodrošināts.
Ulubeles komanda darīs visu iespējamo, lai teritorijas saimniekus sauktu pie atbildības par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem un dzīvnieku labturības normu neievērošanu.
Kamēr papīri ceļo pa varas gaiteņiem, Ulubelei ir jārūpējas par mazajām dzīvībām. Ja viņu mammas, kas jau dzīvē izjutušas tik daudz sāpju un baiļu, prastu runāt mūsu valodā, viņas ar ciešo un vērīgo suņa skatienu ielūkotos mums acīs un lūgtu – Cilvēk, parūpējies arī tu, lai mani mazuļi nekad neuzzina, kā tas ir – slikti. Atdod viņus tikai tiem, kuri pratīs audzināt par lieliem un dūšīgiem suņiem, solot nenodot un mīlēt līdz mūža galam.

Mēs lūdzam – Cilvēk, ja vēlies palīdzēt izaugt mazuļiem, tad Ulubelei jau šodien ir ļoti, ļoti nepieciešami pēc iespējas kvalitatīvāki konservi kucēnu piebarošanai:

Animonda Gran Carno puppy;
My lord junior;
Bono puppy;
Happy dog puppy;
Hills puppy;
Natures meny puppy;
Dr.Clauders puppy.

kucēni
kucēni
kucēni
kucēni
kucēni

Ziedojuma tālrunis – 90006083
Ar vienu Tavu zvanu tiks pabaroti 3 suņi vai 6 kaķi
(1 zvans = 1 lats)

Ziedojumu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Jaunsalenieki”, Salaspils pilsēta, LV-2121
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LVL: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

Izdari sirdsdarbu!” sadarbībā ar portālu Ziedot.lv
Ziedot.lv projektam komisijas maksas netiek ieturētas un visu šim projektam noziedoto summu Ziedot.lv 100% pārskaita Ulubelei