Latvijas mūziķi palīdz saziedot vairāk kā 1300 eiro “Ulubeles” atbalstam

19. septembrī iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” norisinājās “ICE Academy” un “Maxima Latvija” organizētā labdarības hokeja spēle “Katram draugam savu cilvēku”. Tajā piedalījās “Mūziķu hokeja izlase”, kurā apvienojušies Latvijā populāri mūziķi, un hokeja kluba “L&L” U20 meiteņu komanda, kopīgiem spēkiem cenšoties veicināt atbalsta sniegšanu dzīvnieku patversmei “Ulubele”.

Lai gan hokeja spēlē pārākas izrādījās HK “L&L” U20 meitenes, pieveicot zvaigznes ar rezultātu 9:5, pats svarīgākais bija draudzīgā atmosfēra, sportiskais gars un lieliski pavadītais laiks. Pasākuma ietvaros tika vākti ziedojumi “Ulubelei”, un kopā dzīvnieku patversmei saziedoti vairāk kā 1300 eiro. Tas palīdzēs nodrošināt ne tikai papildu vienas uzturēšanās dienas izdevumus visiem 500 patversmes dzīvniekiem, bet arī ļaus iegādāties dažādus īpašus vitamīnus aptuveni 100 gados vecākajiem suņiem un kaķiem. Tāpat pēc pasākuma mājas atraduši jau divi patversmes suņi – Čava un Dora, kuru krustvecāki mūziķu pusē bija Varis Vētra un Katō.

“Mums katram ir sava ikdiena, savas rūpes un pienākumi, taču ir labi ik pa brīdim “izkāpt” no ikdienas un paskatīties apkārt – varbūt ir kāds, kuram mēs visi kopā un katrs atsevišķi varam dāvāt mazliet siltuma. Mēs, “ICE Academy”, esam ārkārtīgi pateicīgi “Maxima Latvija” par iespēju aktualizēt divas svarīgas tēmas vienlaicīgi – patversmē dzīvojošo dzīvnieku labklājības uzlabošanu un sieviešu (it īpaši jauno meiteņu) hokeja attīstību un popularizēšanu,” tā pasākuma noslēgumā teica pasākuma organizatore, hokeja attīstības projekta “ICE Academy” vadītāja Inguna Lukašēviča.

“Esam priecīgi šodien atbalstīt šo hokeja spēli, jo mums, “Maxima Latvija”, hokejs ir sirdij ļoti tuvs sporta veids,” pasākuma laikā stāstīja “Maxima Latvija” finanšu direktors Valdis Zeps. “Šodien priecājamies redzēt Latvijas mūziķus jauno hokejistu tēlā, kuri labu mērķu vārdā apvienojušies hokeja komandā un kopīgi palīdz pievērst uzmanību un atbalstīt dzīvnieku patversmi “Ulubele” gan ziedojot, gan mudinot cilvēkus kļūt par saimniekiem patversmē nokļuvušiem dzīvniekiem.”

Pasākuma noslēgumā turnīra labākie spēlētāji četrās nominācijās saņēma balvas no

pasākuma ģenerālsponsora “Maxima Latvija” –  Aija Andrejeva (nominācija Ledus raķete), Guna Estere Gailīte (nominācija Vakara nagla), Aija Vītoliņa (nominācija Ledus cietoksnis) un Jānis Aišpurs (nominācija Uzlecošā zvaigzne).