Lieldienas Ķīpsalā Pūkainajās dienās

Priecīgos Lieldienu svētkus Ulubele sagaidīja Ķīpsalas halle izstādē Pūkainās dienas. 7. un 8. aprīlī interesentiem mūsu stendā bija iespēja uzzināt par dzīvnieku adopciju, apraudzīt, kā klājas mūsu īpašajam sunim Fuksim.
Viņš nepievīla savu līdzjutēju cerības un demonstrēja, ka jau stutējas uz visām četrām kājiņām. Fuksim galvenais bija būt sabiedrībā un padraudzēties ar citiem saviem sugas brāļiem.
Skaistajā kaķu mājā divas dienas dzīvoja mūsu mincis Otiņš un tieši Lieldienās pie viņa atnāca kāda ģimene (ar divām mazām meitenēm) un teica, ka vedīs kaķi mājās. Otiņš laimīgi murrāja un rādīja, ka prot dot bučas.
Lielos un mazos izstādes apmeklētājus izklaidēja mūsu Ullu un Belle.
Patversmes stendā viesojās un uz labiem darbiem cilvēkus aicināja konkursa Miss un Misters Latvija 2012 dalībnieki.
Ulubeles komanda saka milzīgu un mīļu paldies visiem, kas atnāca ciemos, piepildīja mantu kasti ar gardumiem un labu ikdienas pārtiku patversmes iemītniekiem. Paldies tiem, kas nākamajā dienā atbrauca ciemos uz Līčiem, lai iepazītu mūsu ikdienu.

Īpašs paldies par atsaucību makulatūras vākšanas akcijā, kas norisinājās Ķīpsalā – Pūkaino dienu apmeklētājiem bija iespēja nogādāt makulatūru speciāli izvietotajos konteineros, ko nodrošina uzņēmums “Ekobāze Latvia”. Divu dienu laikā tika savāktas 2.067 tonnas makulatūras!!! Tiem, kas nepaspēja to izdarīt Lieldienās, esiet mīļi gaidīti ciemos, paķerot līdzi makulatūras krājumus, jo Ekobāze Latvia makulatūras konteineri ir pastāvīgi izvietoti Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē. Tāpat patversmē vienmēr noderēs segas, palagi, dvieļi u.c. kantaini, viegli salokāmi silti materiāli dzīvnieku guļvietām.

Pateicībā,
Ulubeles komanda