Ulubele svin pavasari un Lieldienas

Lieldienas

Neskatoties uz pēkšņo sniegu no skaidrām debesīm, Ulubele gaida pavasari un svin katru saulaino dienu. Mūsu mīluļi Ullu un Belle ir savlaicīgi sagatavojušies Lieldienām – iekārtas šūpoles, sakrāsotas olas – jo Lieldienas mēs svinēsim kopā ar jums Ķīpsalā, kur norisināsies ikgadējās “Pūkainās dienas”.

PŪKAINĀS DIENAS ĶĪPSALĀ” AICINA PALĪDZĒT DZĪVNIEKU PATVERSMEI, NODODOT MAKULATŪRU

Ikviens, kas vēlas palīdzēt mūsu četrkājainajiem draugiem Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos, tiek aicināts 7. un 8.aprīlī Ķīpsalā, pasākumā “Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012” laikā, nodot makulatūru, kas pēc tam tiks nogādāta otrreizējai pārstrādei un iegūtā nauda pārskaitīta Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes iemītnieku vajadzībām. Tie, kas vēlas palīdzēt dzīvniekiem, ne vienmēr var aizbraukt līdz Līčiem, kur atrodas Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme, tāpēc nevajadzīgos avīžu, žurnālu un citu papīra izstrādājumu krājumus būs iespējams atstāt makulatūras savākšanas punktā, kas atradīsies ārpusē pie Ķīpsalas halles ieejas. Akciju rīko biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” sadarbībā ar uzņēmumu “Ekobāze Latvia” un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1.

„10 KG PĀRSTRĀDEI NODOTĀS MAKULATŪRAS NODROŠINA IESPĒJU PABAROT VIENU SUNI VAI TRĪS KAĶUS VESELU DIENU, TĀDĒĻ BŪSIM PRIECĪGI PAR KATRU KILOGRAMU ATNESTO JUMS NEVAJADZĪGO AVĪŽU VAI ŽURNĀLU,” SAKA “DZĪVNIEKU PANSIJAS ULUBELE” PĀRSTĀVE ILZE DŽONSONE.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes stendā ikviens interesents varēs uzzināt par dzīvnieku adopciju, brīvprātīgo darbu un citiem jautājumiem. Izstādē būs arī foršie, resnie patversmes kaķi, kas meklē savus saimniekus, kā arī būs sastopams slavenais šunelis Fuksis, kas ticis pie labām pagaidu mājam. Fuksis esot tik dzīvespriecīgs un tā alkstot sabiedrības, tādēļ izstādē spriņģos kopā ar abām dzīvnieku pansijas lielajām lellēm Ullu un Belli.

Bez tam, Pūkainajās dienās Ķīpsalā būs suņi, kaķi, citi dzīvnieciņi un Lieldienu jampadracis! Pirmo reizi Lieldienu jampadracī visas izklaides un piepūšamās atrakcijas bērniem būs bez papildu maksas! Būs arī lielās šūpoles, olu kaujas un citi Lieldienu prieki, kā arī tikšanās ar iemīļotiem pasaku tēliem – zaķi Garausi, sunīti Pifu, kaķi Herkulesu un burkānu Burkanelli.
“Pūkainās dienās Ķīpsalā 2012” apmeklētāji varēs apskatīt putnu dārzu ar cāļiem, vistām, pīlēm, dekoratīvajiem baložiem un citiem mājputniem, vērot visdažādākos šķirnes suņus starptautiskajā suņu izstādē, lielus un mazus, pūkainus un bezspalvainus ņaudošos mīluļus starptautiskajā kaķu izstādē. Būs arī trušu izstāde, visdažādākie dekoratīvie grauzēji, eksotiskie mājdzīvnieki, tostarp pirmoreiz – gigantiski gliemeži un Āfrikas pundureži! Abas dienas notiks dažādi interesanti šovi, konkursi un paraugdemonstrējumi. Vairāk informācija: www.petekspo.lv

Ar lielu vēlmi palīdzēt četrkājainajiem draugiem

Papildu informācija:
Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
Tālr.: 67065011, GSM: 29450037,
e-pasts: inese.libere@bt1.lv
www.petekspo.lv

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes apsaimniekotājs –
biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”, Tālrunis: 27803333
e-pasts: ulubele@ulubele.org
www.ulubele.org