Ļoti mīļai un gudrai kaķenei ar traumētu ķepiņu nepieciešamas pagaidu mājas ar baseinu

Viņu – ļoti skaistu kaķeni – š.g.10.aprīlī Sarkandaugavā, pie Sliežu ielas 33.nama atrada guļam savainotu. Paiet viņa īsti nespēja, jo bija traumēta priekšējā ķepiņa. Visticamāk dzīvnieciņš bija kritis no liela augstuma.
Ulubeles komandas brīvprātīgie viņas atrašanas rajonā izlīmēja sludinājuma lapiņas, reklamēja sociālajos tīklos. Saimnieks nepieteicās, kaut gan kaķe ir izcili mīlīga, tīrīga, jauna un ļoti, ļoti skaista.

mince09.07.2014

Kaķe ir iemācījusies lieliski pārvietoties uz 3 ķepām. Viņai ļoti nepatīk dzīvot patversmes būrī. Viņa ir gudra un ziņkārīga, tāpēc bieži mēģina no sprosta tikt laukā. Ārstu viedokļi par savainoto paralizēto ķepu ir atšķirīgi. Vieni saka, ka jāamputē, otri vēl dod cerības, ka ķepu var mēģināt glābt, nodrošinot mincei regulāru ūdens fizioterapiju – peldes baseinā. Tās patversmē Līčos nodrošināt ir neiespējami. Daudzi kaķu īpašnieki zina murrātāju attieksmi pret mazgāšanu, viņu vēlmi izbēgt no vannas istabas, tāpēc šoreiz meklējam atbildīgus cilvēkus ar baseinu dārzā vai mājā. Ja variet dot pagaidu mājas, kur mince vismaz divas reizes dienā varēs peldēt, lūgums, sazināties ar Ulubeli – tālrunis: 20203333 vai e – pasts: adopcija@ulubele.org. Nepieciešamā barība un medikamenti mūsu, rūpes par dziedēšanu – jūsu.
Skaistulei, kuras dzīslās rit Siāmas kaķu šķirnes asinis, vēl nav vārdiņa. Jums būs lieliska iespēja šo vārdiņu viņai dot.

Paldies,
Ulubeles komanda