Peka

Sveiki!
Mūsu mīļā Peka pie mums ieradās šī gada marta vidū. Sākumā mazais, raibais tuntulis bija ziņkārīgs, taču dikti bailīgs un nekur tālu no savas mīkstās segas negāja. Arī ārā bija bail iet, it sevišķi tāpēc, ka laiks vēl bija ziemīgs un visai nepatīkams.

foto


Drīz vien mazā Peka jau kļuva drošāka un ātri sāka mācīties dažādas svarīgas lietas – kā kāpt pa trepēm, kā staigāt pie saitītes un, pats galvenais, kā tikt uz dīvana!

foto


Peka atklāja arī citu dzīvu radību eksistenci un sāka cītīgi sēdēt savā „skatu tornī”, lai vērotu kaijas un baložus – to viņa labprāt dara arī tagad, kad ir jau gandrīz 6 mēnešus veca. Turklāt, tagad, kad ir iestājusies vasara, Peka labprāt dzenā arī mušas, kas ielidojušas istabā.

foto


Līdz ar vasaras iestāšanos, aizvien vairāk dodamies arī brīvdabas piedzīvojumos. Braucam gan uz lauku mājām, gan uz jūrmalu, kur Peka smiltīs ļoti prasmīgi rok bedres. Esam bijuši pat izpriecāties Lorupes gravā!

foto
foto


Peka ir mīļš un atraktīvs draugs, kurš mūs aizrautīgi modina no rītiem un ar patiesu prieku sagaida mūs mājās. Viņa mums seko pa pēdām visās gaitās – neko negrib palaist garām. Protams, viņa labprāt spēlējas ar savām mantām, taču neiebilst arī pievienoties cilvēku izklaidēm, piemēram, TV. Sevišķi iecienīts ir teniss un futbols – droši vien bumbiņas dēļ. Vienvārdsakot, mūsu Peciņa ir izaugusi par ļoti dzīvespriecīgu, aktīvu, cilvēkus mīlošu sunīti, un mums visiem kopā iet dikti jautri!

Sirsnīgus sveicienus sūtot,
Rolands, Ilze un sunīte Peka

foto


P.S. Peciņas izdarībām var sekot arī vietnē Twitter – @SunsPeka