Lūdzu palīdzi Artemonam!

Šajā pēcpusdienā daudzus dzīvnieku draugus satrauca ieraksts kādā domubiedru grupā Facebook – Ziepniekkalnā bija redzēts suns ar acīmredzami savainotu purniņu. Suns bija redzēts, nofotogrāfēts un ievietots sociālajos tīklos.

Paldies Svetlanai un viņas vīram, kuri devās suni meklēt un atraduši, nekavējoties ziņoja uz Zoopolicija.lv ārkārtas telefonu, ka savainotam sunim nepieciešama palīdzība. Kamēr mūsu cilvēks brauca ar suni uz veterināro klīniku, atradās seniora Artemona saimniece. Pašlaik Artemonam ir nodrošināta nekavējoša veterinārārsta apskate un pirmā palīdzība.

Pašlaik Artemons ir paēdis vakariņas un iekārtojies uz naktsmieru. Rīt viņam priekšā asins analīzes un vizīte pie speciālista. Tuvakajā laikā noskaidrosim vai tā ir kāda iespējama saslimšana (onkoloģija) vai arī kādi ir bijuši savainojuma apstākļi, ka suņuka purniņš šobrīd izskatās šādi.

Ikdienas veterinārās izmaksas ( vakcinācijas, sterilizācijas, vet apskates utt) Ulubeles 500 iemītniekiem ir vismaz 4.5 t katru mēnesi, jo pašvaldības sedz tikai 1. vai pēdējo palīdzību un pret trakumsērgas poti… Līdzekļu dzīvnieku glābšanai un ārstēšanai katastrofāli pietrūkst… Ja ir iespēja, lūdzu palīdziet Artemonam 🙏

Mērķis: Artemona ārstēšanai

Atbalsti ŠEIT!