Lūdzu palīdziet izglābt Reksi!

MĪĻŠ, MĪĻŠ, MĪĻŠ PALDIES!!!
Pateicamies par sirdsdarbu!
Rekša ārstēšanai nepieciešamā summa ir savākta un pat vairāk, varēsim palīdzēt arī citiem nelaimē cietušiem dzīvniekiem.
Saziedotā summa ir 2864,50 EUR
Tagad turam īkšķus par Rekša atveseļošanos!
PALDIES!!!

Lucavsalas Rekša stāsts:

Tieši pirms 2 nedēļām dienas vidū kādā Lucavsalas dārza mājiņā izcēlās ugunsgrēks. Tikai pateicoties garāmgājēja drosmei, tika izglābts mājas saimnieka suns, kurš bija piesiets 2m īsā ķēdē pie liesmojošās mājiņas. Toreiz suns sabijies aizbēga Lucavsalas biezokņos. Neviens suni tā arī nemeklēja – noskaidrots, ka suņa saimnieks miris neilgi pirms ugunsgrēka, bet viņa dzīvesbiedrei suns nebija vajadzīgs.
Suns 2 nedēļas savainots klīda pa Lucavsalu, kamēr viņu pamanīja labsirdīga sieviete Svetlana. Viņa pastaigājoties ar suņiem bija izdzirdējusi troksni un tad ieraudzījusi kā vairāki vīrieši gribējuši suni nožņaugt. Viņa to nepieļāva un meklēja palīdzību, lai Reksi glābtu.
Viņa sazinājās ar Degpunktā komandu un tā operatīvi atbrauca, lai noskaidrotu apstākļus un sauktu palīgā. Redzot, ka suns ir smagi cietis, tika izsaukts dr. Beinerta suņu ķērāju dienests, kas pēc ilgstošiem mēģinājumiem sagūstīja savainoto suņuku un nogādāja veterinārajā klīnikā. Veterinārārsta atklājumi neiepriecināja – suņa dzīvība karājas mata galā. Sunim kaklā bija ieaugusi trose, kas visticamāk tika izmantota kaklasiksnas vietā, bet ugunsgrēka laikā iegriezusies dziļi dzīvnieka kaklā un pēdējo 2 nedēļu laikā sagādājusi Reksim milzīgas ciešanas. Vetārsts atzina, ja tas būtu šķirnes dzīvnieks, tad izredžu visticamāk nebūtu, bet Reksis ir kārtīgs duksis – cīnītājs un acīm redzami vēlas dzīvot…

LucavsalasReksis_1 (450x293)

LucavsalasReksis_2 (450x300)

LucavsalasReksis_3

Ulubeles stāsts:

Gadījumos, kad Rīgā jāglābj ir dzīvnieki, kuriem nav zināms vai nav saimnieks, dr. Beinerta klīnika sazinās ar Ulubeli par tās iespējām apmaksāt bezsaimnieka dzīvnieku operācijas, jo Rīgas pilsēta apmaksā dzīvniekiem tikai pirmo un pēdējo palīdzību.

Kā vienmēr, kad ir kaut mazākā cerība dzīvniekam izveseļoties, mēs Ulubelē sakam, jā – glābiet un operējiet. Rekša operācija ilga 6 stundas. Ar stiepli pārrautā traheja tika atjaunota, lāpot ar maziem saistaudu gabaliņiem. Pašlaik Reksis ir atmodies un izturas atbilstoši tik smagai operācijai. Operācijas izmaksas ir milzīgas… 800.- eur… Dr. Beinerts ir piekritis Ulubelei dot 50% atlaidi. Tāpēc operācijas nomaksai ir nepieciešami 400.- eur un vēl vismaz 100.- eur 5 dienu atlabšanai klīnikā ārstu uzraudzībā. Protams, mums nav zināms iznākums, bet ir ticība, ka izdosies un vēlme palīdzēt Reksim. Esam pozitīvi noskaņoti, jo suns ar pusnogrieztu galvu un pārgrieztu traheju ir nodzīvojis daudzas dienas – tas dod cerību, ka Reksis ir kārtīgs cīnītājs!

Liels paldies Degpunktā komandai un personiski Mikam Dūcim un Vladislavam Poļakovskim, kuri operatīvi iesaistījās, sauca palīgā, filmēja un noorganizēja Reksim glābšanas akciju.

Lūdzam atsaucīgu cilvēku palīdzību, lai nodrošinātu Rekša ārstēšanu klīnikā un rehabilitāciju Ulubeles patversmē Līčos. Ja vēlaties atbalstīt Lucavsalas Rekša atlabšanu un ticat, ka viņš izķepurosies, lūdzu palīdziet!

Atbalstīt Reksi iespējams:

Zvanot 90006083 ziedojumu tālrunis (1 zvans = 1.42 eur; Lattelecom komisija 12.10 %)

Ar pārskaitījumu pa tiešo uz biedrības kontu:

Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
Konts: LVL: LV38HABA0551011767179
ziedojuma mērķis: Lucavsalas Reksim

ziedojot tiešsaistē ar pārskaitījumu caur portālu Ulubeles projektam Izdari sirds darbu (Fonds ziedot.lv neietur komisijas)

Degpunktā sižets par Lucavsalas Reksi:

Reksis portālā: http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/sludinajumi/ulubele-mekle-majas-suns-8943

Turot īkšķus par Reksi un pateicībā par atbalstu,
Ulubeles komanda