“Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks”

💛 Ulubeles dižruncis opis Rūdis (attēlā pirmais) snauž spilvenos un tic, ka viņa Cilvēks uz Ulubeli atbrauks pavisam drīz – jau oktobrī, kas Ulubelē ir ADOPCIJU MĒNESIS. Tajā esam apņēmušies atrast mājas 100 Ulubeles iemītniekiem! Atbrauc, iepazīsti viņus un ved mājās!

🐾 Dino Zoo, atbalstot patversmes dzīvnieku adopciju, katram Ulubeles oktobra adoptētājam dāvina Dino Zoo Zelta atlaižu karti!

🐾 Sociālās kampaņas “Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks” atklāšanas pasākumā t/c Alfa Ulubeles 4 kaķi 😻 Rūdis 😻 Tomiņš, 😻 Žoklītis-Džo un 😻 Lesija strādāja ļoti atbildīgi un nopietni. Kopā ar Dino Zoo speciālistiem kinologiem, felinologiem un veterinārārstiem stāstīja un mācīja par attieksmi pret mīļdzīvnieku, kurš Tev blakus.

💛 Savukārt, vēl citi 20 Ulubeles iemītnieki cītīgi pastrādāja jau pirms pasākuma, pacietīgi pozējot portretiem, kuri šobrīd skatāmi lieliskā fotomākslinieces HELĒNAS ERTES izstādē t/c Alfa 2.stāvā pie kino Cinamon ieejas līdz 11.oktobrim – aizbrauc un apskaties!

🐾 Paldies visiem, kas piedalījās Starptautiskajai dzīvnieku aizsardzības dienai veltītajā pasākumā “Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks”, atbalstot patversmē nonākušos dzīvniekus! Paldies Alfa par sociāli atbildīgo attieksmi un kampaņas iniciatīvu! Paldies Dino Zoo par atbalstu un draudzību! Paldies visai pasākuma komandai Pasākumu Mafija / Event Mafia – īpašs paldies lieliskajām kaķu mājiņu meistarēm-@Beāte Ikauniece, kuru vadībā tapušās izdomas bagātās skaistās kaķumājas jau šodien novērtē Ulubeles minči!

Uz tikšanos Ulubelē!

Foto – Toms Uļjanovs, Aivars Borovkovs, Diāna Elekse