Mans draugs Rūdis. Kur ir Tavs?

Aicinām uz labdarības akcijas un izstādes “Mans draugs Rūdis. Kur ir Tavs?” un oficiālā tautas balsojuma “Gada Dziesma 2011” atklāšanu.

Kad: Trešdien, 25.janvārī, plkst. 16.00
Kur: Tirdzniecības parkā “Alfa”, pie informācijas centra.

pasākumsSatiekoties trim organizācijām – “Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai”, fondam “Ziedot.lv” un tirdzniecības parkam “Alfa” ir likti pamati brīnišķīgai labdarības akcijai. Akcijas nosaukums “Mans draugs – Rūdis. Kur ir tavs?”. Tās mērķis ir rosināt padomāt par to, ka lielākajai daļai no mums ir suns vai kaķis, kas ir patiess draugs un līdzgaitnieks. Tomēr, ja tev vēl nav savs draugs, tad vari to adoptēt no patversmes, kur savus saimniekus gaida daudzi dzīvnieki. Palīdzēt patversmēm var arī izvedot suņus pastaigās, atvedot lietas, kas nepieciešamas ikdienā vai arī piezvanot uz ziedojumu tālruni 90067007. Visi ziedojumos iegūtie līdzekļi tiks nodoti tālāk dzīvnieku patversmēm “Ulubele” un “Dzīvnieku draugs”.
Akcija savā ziņā turpina Mārtiņa Freimaņa iesāktos darbus dzīvnieku atbalstam. Akcijas nosaukumā minētais Rūdis ir Mārtiņa suņa Pepes dēls un Kaža ir tā draugs. Labdarības akcijai atsaucās daudzi Mūzikas ierakstu Gada Balvai nominētie mūziķi – Lauris Reiniks, Kārlis Kazāks, Goran Gora, Normunds Rutulis, Juris Kaukulis no Dzelzs Vilka, Marats no Musiqq, Kaža, LieneCandy, Jānis Lemežis un Aija Andrejeva. Projektu realizēt palīdzēja fotogrāfe Liene Pētersone.

Vienlaikus līdz ar labdarības akciju un izstādi, atklāsim arī “Gada Dziesmu 2011”, kas ir – t/p “Alfa” organizēts tautas balsojums par 10 dziesmām, kas pretendē uz “Gada Dziesma 2011” statusu. Par “Gada Dziesmu” atzītais izpildītājs balvā no t/p “Alfa” saņems Galactico dāvanu kartes Ls 1000 vērtībā.
Tautas balsojumam “Gada Dziesma 2011” izvirzītas desmit dziesmas:

• Laid mani mājās – Jānis Lemežis, Niks matvejevs
• Viņa grib tik daudz – Dzelzs Vilks
• Banjo Laura- Lauris Reiniks
• Angel in Disguise – Musiqq
• I Do – Linda Leen, Goran Gora
• Simtiem sapinušas domas – Kārlis Kazāks
• Rīgas sirds – Normunds Rutulis
• Izvēlies – Andris Ērglis
• Tu melo skaisti- Evija Sloka
• Pilnīgi viens – Instrumenti

Par “Gada Dziesmu” balso tikai Alfas pircēji uz vietas Alfā, saņemot žetonu par pirkumu un iemetot to dziesmas urnā. Iepriekšējos trijos gados kopumā par Gada Dziesmu nobalsojuši 350 000 Alfas pircēji. Gada Dziesmas uzvarētāji iepriekšējos gados ir Prāta Vētra ar dziesmu “Ja tikai uz mani tu paskatītos”, Aija Andrejeva ar dziesmu “Lelle” un pagājušajā gadā par Gada Dziesmu Alfas pircēji atzina atkal “Prāta Vētras” dziesmu “Gara Diena”.