Melony stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem!

8 gadus vecā Melony nonāca Ulubelē pirms gada, kad kopā ar suņu puiku Donaldu tika atrasti klaiņojam Daugavgrīvā pa ielu. Donalds – stalts un stiprs, Melony – trausla un bēdīga. Patversmē viņi turējās kopā, bet acīmredzami autoritatīvais noteicējs šajā tandēmā bija Donalds. Melony patversmē bija stresā – viņu uztrauca suņi aiz žoga – ar tiem vienmēr vajadzēja strīdēties un ik mirkli pieskatīt, lai neviens neuzdrošinās pat paskatīties uz viņas bļodiņu. Viņa bija noskrējusies un pastāvīgi satraukusies.

Kad vasarā Donalds aizbrauca uz jaunām mājām, Melony sāka kļūt pašapzinīgāka un mierīgāka. Taču viņas īstā daba pa īstam izpaudās tikai garajās pastaigās – bezgala mīļa un uzmanīga, mierīga, ļoti kārtīga un pateicīga par katru samīļošanu, glāstu un uzslavu. Melony skaisto, dziļo acu skatiens spēja savaldzināt ikvienu un pastaigu partneri kļuva par viņas draugiem un faniem, cerot pēc iespējas ātri atrast viņai jaunas mājas.

Aigars meklēja saimnieci savai mājai, kas būtu kompanjone pārējiem četrkājaiņiem, pieskatītu teritoriju un, protams, kļūtu mīļa draudzene ģimenei. Un Melony tāda solījās būt no visas sirds. Pēc kopīgas pastaigas un sarunas par dzīvi, Melony, kļuvusi par Melāniju, kāpa Aigara mašīnā un devās mājup. Foto no pirmajām dienām mājās izsaka visu – draudzība uz mūžu.

Paldies, Aigar, Jums par seniorei Melānijai uzdāvināto laimi un lai jums visiem sirsnīga kopābūšana! Lai gaišs un mierpilns šis Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks! PALDIES!