Stellas stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem!

STELLAS platais smaids zibenīgi aplidoja tūkstošiem soctīklu lietotāju, liekot pasmaidīt pašiem un priecājoties par viņas jauno dzīvi.♥️ Lai šis laimīgais smaids ir kā veiksmes talismans Jaunajā gadā tiem Ulubeles opīšiem, kas joprojām gaida savu cilvēku patversmē!

Astoņus gadus vecā Stella Ulubelē nonāca oktobrī no tādas dzīves, kādu nenovēlam nevienam – visu mūžu Bolderājas dārziņos sēdējusi īsā ķēdē bez pastaigu iespējām. Veca neārstēta pakaļkāju trauma un ilgstošais mazkustīgums joprojām dara viņas gaitu mazliet nestabilu. Sākotnēji sabijusies un bikla, jūtot apkārtējo cilvēku draudzīgumu, Stelliņa atvērās, atplauka un bija iespēja izpausties viņas saulainajai un priecīgajai dabai.

Sergejs un viņa ģimene Stellu pamanīja un iedraudzējās uzreiz, taču lēmumu pieņēma ļoti apdomāti. Kad Sergejs brauca uz patversmi, Stellai viņu jau sagaidīja kā senu draugu. Tāpēc arī smaids līdz ausīm, tāpēc arī nešaubīgi kāpa mašīnā un devās līdzi pie savas ģimenes.

Divu nedēļu laikā Stella iedzīvojusies mājās tā, it kā būtu bijusi tur visu mūžu. Viņas labestība un draudzīgums atver visas sirdis un rada prieku visapkārt. Un te vietā labi zināmais teiciens – labais rada labo un prieks rada prieku. Lai tā vēl ilgi un laimīgi visiem kopā!

Paldies, Sergeja ģimenei par Stellas jauno dzīvi! Laimīgu Jauno gadu visai ģimenei – lai mīlestības un svētības bagāts gads! Paldies! ♥️