Mērfija stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Astoņus gadus vecais Mērfijs patversmē nonāca pagājušajā rudenī, kad ieklīda kādā pagalmā un negāja prom. Skumji, ka saimnieki Mērfiju nemeklēja, jo draudzīgāku un priecīgāku suni grūti iedomāties. Vēlāk atklājās, ka viņam ir nopietnas veselības problēmas, kas apgrūtina elpošanu un kas atturēja potenciālos adoptētājus.

Rentgens mums pastāstīja daudz vairāk par Mērfija dzīves pieredzi nekā bijām gaidījuši – tas uzrādīja šautas brūces un trahejā iestrēgušas skrotis. Tā ir problēma, ar ko jāsadzīvo – jāārstē iekaisums un jālieto uzturoši medikamenti, taču paliks kā atgādinājums par pārciesto vienmēr. Kas zina, ko opītis Mērfijs savā dzīvē pārdzīvojis… un par spīti visam – tik ļoti tiecas pie cilvēka, tik laimīgs par uzmanību.

Kādā sestdienā Viktorija – jauna simpātiska meitene – atbrauca ar vārdiem: “Gribu vest mājās kādu no senioriem!”. Viktorija jau iepriekš bija izpētījusi mūsu opīšu bildes un biogrāfijas un tagad gribēja iepazīties klātienē. Izstaigājās un aprunājās ar visiem potenciālajiem kandidātiem, atbildīgi izvērtēja savas un viņu iespējas un dienas beigās pieņēma lēmumu: “Pēc nedēļas braukšu pakaļ Mērfijam”.

Kopš tā brīža viņi ir kopā – šobrīd pat vairāk nekā cerēts un plānots, jo ārkārtas stāvokļa dēļ Viktorija strādā attālināti un Mērfijs katru dienu cītīgi strādā kopā ar viņu. Lieliska iespēja iepazīt vienam otru un iejusties. Un doties izzinošās pastaigās un pārgājienos kopā ar jauniem draugem.

Paskatieties bildēs – vai tas ir kāds opis? Kļuvis par mazliet hipsteru, mazliet metālistu, mazliet urbānistu. Un vispār – atgriezies jaunībā! Kā saka: “You’re never too old to learn something new.”
Paldies, Viktorij, par Tavu nopietno un pārdomāto lēmumu un apņemšanos rūpēties – tas dod Mērfijam jaunu dzīvi! Viktorija saka: “Mērfijs ir ļoti inteliģents un mierīgs mīļsuns. Mērfijam patīk pa dienu gulšņāt, ieturēt sociālo distancēšanos no citiem suņiem un velosipēdistiem, un uzlikt purniņu uz cilvēku kājām. Vienīgais – Mērfijam nepatīk ausu pilieni”.

❤️ Gribat zināt, kāpēc Viktorija bija nolēmusi adoptēt tieši senioru opīti? Te viņas superīgā atbilde, ko gribētos ierāmēt kā inspirāciju visiem:

Seniori ir brīnišķīgi kompanjoni. Seniori netiek apsvērti, kaut gan patiesībā tieši viņiem ir vairākas priekšrocības:
1) izveidojušās stabilas personības, tātad ir vieglāk piemeklēt suni, kuru tieši tavs dzīves ritms, apstākļi un raksturs darīs vislaimīgāko. Patversmes darbinieki labi pazīst katru suni un zinās ieteikt.
2) mierīgāki un nosvērtāki par jaunākiem suņiem. Mērfijs nerauj pavadiņu, nav sagrauzis nevienus zābakus, zeķes vai vadus. Pašizolācijas laikā ir viegli netraucēti strādāt no mājām, jo Mērfijs snauduļo.
3) labi audzināti un potty trained. Cita starpā Mērfijs prot arī dot ķepu.
4) zelta veselības polise.
Vēl Mērfijs ir pilns ar mīlestību, un paņemt suni ir pats labākais lēmums cilvēka dzīvē.

Ticiet Viktorijai, viņa to saka no sirds un savas pieredzes!

❤️ Lai jums ilga, laimīga un sirsnīga sadzīvošana, Viktorij un Mērfij! Paldies!!!

Mērfijs

Lieliskais Mērfijs 😍 Mērfijs ir 8 gadus jauns, ne pārāk liela auguma draudzīgs un labsirdīgs suņu puika. Viņa lielākā laime ir iet pastaigās, saņemt uzmanību un mīlestību. Patīk pieglausties un dot bučas. Viņš ir tas suns, ar kuru ir ļoti viegli iet pastaigās, jo viņš ir tik paklausīgs! Varētu teikt, ka viņš ir bezproblēmu suns.

Mērfijs lieliski satiek ar citiem suņiem, bērniem un kaķiem. Viņš gaida cilvēku, ar kuru dalīt mīlestību un kurš pieskatīs viņa mazliet sāpošo sirsniņu!

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-27137