Uzmanību! #covid19

UZMANĪBU! Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, lai ierobežotu koronavīrusa “COVID-19” izplatību Latvijā, Ulubele ar 13.03.2020:
ATCEĻ VISUS PASĀKUMUS, kam ir grupveida pulcēšanās raksturs dzīvnieku patversmē:

1) iknedēļas sestdienu instruktāžas iesācējiem brīvprātīgiem;
2) Cilvēcības stundas un ekskursijas bērnu un jauniešu grupām;
3) kolektīvu pieteiktos apmeklējumus un talkošanas pasākumus.

Ulubele joprojām atvērta 7 dienas nedēļā, lai :
1) saimnieki varētu atgūt savus noklīdušos, patversmē nonākušos dzīvniekus, katru dienu 9 – 17;
2) cilvēki varētu izvēlēties dzīvniekus adopcijai – katru dienu 10 – 16;
3) pastāvīgie brīvprātīgie ar Ulubeles apliecībām palīdzētu aprūpēt dzīvniekus un palīdzētu saimniecības darbos 10 – 15. Personām, kurām nav brīvprātīgo apliecības, pastaigas ar suņiem nav iespējamas!

!!! Ulubele valsts izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā NAV piemērota apmeklējumiem ar bērniem vai vecākiem cilvēkiem, jo patversmē brīvdienās ir ļoti liela cilvēku plūsma.

!!! Esiet atbildīgi un neapdraudiet savus bērnus vietās, kur ir kontakts ar svešiem cilvēkiem vai priekšmetiem, kam pieskaras daudzi cilvēki – kakla siksnām, pavadām utt.

Bērniem valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā ir jāatrodas mājās vai jābrauc ar savu auto izbraukumos, kur nav kontakta ar citiem cilvēkiem.
Aicinām būt sociāli atbildīgiem: ja esat bijuši vīrusa skartajos reğionos vai jūtaties neveseli, lūdzu neapmeklējiet Ulubeli! Darbinieku un pastāvīgo brīvprātīgo veselība un drošība mums ir prioritāra.

Ulubele aicina būt atbildīgiem! Atbildīgiem pret dzīvniekiem un līdzcilvēkiem!

https://www.mk.gov.lv/lv/aktualitates/par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu