MERI

Lāga dvēsele MERI 💛

Meri uzticību glabā saviem īpašajiem cilvēkiem❤️ Viņa nebūs suns, kurš uzreiz skries pretī astīti luncinot – ar viņu ir jāuepazīstās un jāiekaro viņas uzticība. Meri ir fantastiski mīļa un draudzīga ar savējiem. Bez problēmām pieņem citus suņus. Domājams, ka ar kaķiem arī sadzīvotu.

Labprāt dzīvot kopā ar pavecākiem cilvēkiem, mierīgā vidē un bez maziem bērniem. Meri var sabīties no pilsētas lielajiem trokšņiem, tādēļ piemērotāka viņai būtu kāda klusāka vieta – ideālā variantā privātmāja ar žogu, kur varētu dzīvoties gan iekšā, gan ārā.

Meri ir 6 gadus veca, nedaudz tramīga, kautrīga, bet, ja reiz kādam uzticās, tad tā no sirds un pa īstam – ar saimnieku gatava caur uguni un ūdeni iet! Draudzīga, mīļa un paklausīga, vajadzīgs cilvēks, kas spēs novērtēt īstu draudzību un pieķeršanos visa suņa mūža garumā.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10-15:00

Ar adopcijas noteikumiem vari iepazīties te https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Bet ja nevari dot Meri mājas, lūdzu atbalsti viņas uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt! ❤️

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

PALDIES! ❤️