Nedēļas laikā Ulubelē nonāk 77 kaķi! Ļoti lūdzam palīdzību kaķu ārstēšanai un uzturēšanai patversmē!

 Iespējams jau lasījāt par 45 kaķiem, kas 18.augustā tika izņemti no dārziņu teritorijas Jaunciemā, kuri tika turēti prātam neaptveramos apstākļos – iesprostoti vecos, sapuvušos ūdeļu sprostos, kas pārklāti ar plēvi, saulē, 30 grādos, bez ūdens un iespējas patverties ēnā. Šiem kaķiem šo otrdien, 21. augustā, pievienojās vēl 32 kaķi, kas tika izņemti no dzīvokļa Dzelzavas ielā, Rīgā, jo tika turēti nelabvēlīgos un antisanitāros apstākļos.

Visu šo 77 jaunuzņemto kaķu starpā bija arī slimi un novārdzināti kaķi ar ausu ērcītēm, pūžņojošām acīm, iesnām, caureju, ar novārdzinātām pakaļkājām, akli…

Patlaban nepieciešams šiem 77 jaunuzņemtajiem kaķiem nodrošināt ārstēšanu, veikt komplekso vakcīnu, kā arī nodrošināt pienācīgus turēšanas apstākļus un ikdienu (kvalitatīvu, imunitāti stiprinošu barību un barības piedevas, smiltis kaķu tualetēm, mantiņas, guļvietas, skrāpeles un citas kaķiem nepieciešamās lietas).

Atbildīgās instances visiem 77 kaķiem apmaksā trakumsērgas poti, taču pārējos veterinārmedicīniskos izdevumus (vakcīnas, ārstēšanu, sterilizēšanu), veselību stiprinošas barības piedevas un citas nepieciešamās lietas mums jānodrošina pašiem.

Katra kaķa kvalitatīva medicīniskā aprūpe un slimo ārstēšana vidēji izmaksās 45 eiro. Tātad kopā, lai saārstētu un aprūpētu visus 77 kaķus, mums nepieciešami vismaz 3465 eiro!!!

Ļoti lūdzam līdzcilvēku palīdzību, šo izdevumu segšanā.

Ja vari palīdzēt, lūdzu, ziedo, mērķī norādot: “77 kaķu atbalstam”!

Tāpat ļoti novērtēsim, ja atvedīsi uz patversmi kādu kaķu guļvietu, kvalitatīvas barības maisu, cementējošās smiltis tualetei, rotaļlietu, segas, palagus, dvieļus, avīzes vai skrāpeles kaķu asajiem nadziņiem.

Paldies ikvienam, kuram iespēja atbalstīt šos nelaimē nonākušos kaķus! <3

Ziedojumu mērķis: “77 kaķu atbalstam”!

Ziedojumu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

Paypal: info@ulubele.org

Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro), 90006083 (1,42 eiro)

*Informējam, ka Ulubele ir no-kill-shelter, kurā katru dienu patvērumu rod ap 500 dzīvnieku. Vismaz 300 no viņiem ir iespēja uzturēties patversmē un gaidīt saimnnieku tikai un vienīgi pateicoties lìdzcilvēku ziedojumiem, jo pašvaldība dzīvnieka uzturēšanu patversmē apmaksā tikai pirmās 14 dienas pēc uzņemšanas, taču viņi patversmē uzturas nereti pat vairāgus gadus. Vienas dienas uzturēšana patversmē 1 dzīvniekam izmaksā 2 eiro. Dienā visiem – 600 eiro.