Aicinām Cilvēcības skoliņas absolventus uz fotosesiju ar Ulubeles iemītniekiem!

Labdien, mīļie Ulubeles Cilvēcības skoliņas absolventu vecāki!

Paldies, ka audziniet tik labestīgus un sirdsgudrus bērnus! Paldies, ka atbalstiet viņu intereses un vēlmi palīdzēt dzīvniekiem!

Mēs ļoti gribam turpināt saikni ar skoliņas lieliskajiem bērniem un arī turpmāk attīstīt viņos entuziasmu un degsmi, ar kādu šķīrāmies pēc pēdējās nodarbības.

Tāpēc aicinām bērnus uz skoliņas absolventu fotosesiju 9.un 16.septembrī.

Ulubele sāk veidot savu Cilvēcības skoliņas ģimenes albumu. Vēlamies iemūžināt bērnu pieredzi patversmē skaistās bildēs kopā ar iemīļotajiem Ulubeles četrkājainajiem iemītniekiem un profesionāliem fotogrāfiem. Albuma skaistāko bilžu prezentācija paredzēta izstādē!

Katrs bērns – skoliņas absolvents var pieteikties vienā no datumiem sev izdevīgā laikā. Pieteikšanās, norādot bērna vārdu/uzvārdu, Doodle aptaujā – https://doodle.com/poll/zqrwi73ef3m2auym. Vienā laikā esam gatavi uzņemt ne vairāk kā 5 bērnus, tāpēc lūdzu piesakieties laicīgi!

Mācību gada laikā mēs plānojam vēl citas tikšanās un pasākumus, tāpēc lūdzu sekojiet Ulubeles informācijai sociālajos tīklos un īpaši – Facebook publiskajā grupā „Ulubeles Cilvēcības skoliņa”.

Aicinām arī Jūs no savas puses kopt un stiprināt skaisto labestības stādiņu, kas atvedis Jūsu bērnus un Jūs pašus uz Ulubeli – pēc iespējas bieži apciemojiet patversmi arī bez īpaša uzaicinājuma, brauciet apraudzīt un samīļot tās iemītniekus un palīdziet viņiem atrast jaunas mājas!

Gaidīsim bērnu pieteikumus fotosesijai!

Cieņā un pateicībā,
Ulubeles Cilvēcības skoliņas komanda