Nīpa

Labdien,

foto


Sveicienus sūta kaķenīte Nīpa, kura kopš pagājušā gada oktobra mīt kopā ar mums, starptautiskā ģimenītē, un līdz ar to bieži tiek dēvēta arī par Neeps angļu valodā. Smukā daiļava ir dāma gados, bet pēc uzvedības un ņipruma varētu šķist, ka vēl pavisam jauna – visiemīļotākā izpriece ir bizot no viena dzīvokļa gala uz otru, ķerstot papīra bumbiņu. Iemīļota ir arī sēdēšana klēpjos – tiek iepazīti visu ciemiņu klēpji, un daudzi ciemiņi ir pilnībā savaldzināti. Tā kā Nīpas vecvecākiem ir vasarnīca Cēsīs, ir sanācis arī kopā braukt vilcienā un iekarot konduktoru sirdis! Cēsīs ir dārzs, pa kuru forši ložņāt, tiesa gan pavadiņā, jo Nīpa nav čipota un baidās no auto.
Nīpai ir ļoti svarīgi atrasties cilvēku tuvumā, tāpēc ik rītu ap 6:00 garantēta performance pie aizvērtajām guļamistabas durvīm. Bieži vien jau sanāk apžēloties un ļaut nakšņot kopā ar mums.

foto


Katru dienu mums tiek atgādināts arī par ēstgribu.
Esmu tik ļoti pateicīga par Nīpas ienākšanu mūsu dzīvē! Kad devāmies uz Ulubeli, bijām nolēmuši dot mājvietu vienam, vecāka gada gājuma kaķim. Kā pirmo pamanīju Nīpas dvīņu brāli Haggis. Kamēr draugs bija aizgājis uz mašīnu paņemt kaķu pārnēsājamo kasti, man šķita, ka spēlējos ar Haggis, taču izrādījās, ka tā ir viņa dvīņu māsa. Tā nu mūs diezgan viegli pierunāja paņemt abus divus… Diemžēl Haggis nu jau medī citos medību laukos, jo viņam konstatēja audzēju vēderdobumā. Skumām un ļoti pārdzīvojām, bet Nīpa tagad ir pieradusi būt mājas princese un luteklīte. Viņai šī loma piestāv!

foto

Pateicībā Ulubelei,
Lelde, Alex un Nīpa