Rada (turpinājums)

Добрый день!

В прошлом году перед Рождеством мы получили самый лучший подарок- привезли из приюта домой нашу Раду. Прошло уже более полугода, она подросла, поумнела, и мы подумали, что Вам было бы интересно увидеть, в какую красавицу она превратилась.

foto


Она оказалась не только очень доброй и ласковой собакой, но и очень умной. Ей очень легко дается дрессировка, правда, мы не сразу смогли найти подходящего тренера, но сейчас у нас просто отличный тренер. Тренируемся мы серьезно- 3 раза в неделю по 2 часа. Осенью надеемся сдать экзамен. Радушке очень нравится тренироваться, а для нас это уже стало хобби. Дома мы тоже занимаемся- учим всякие трюки. Когда появится возможность, то постараемся прислать Вам видео с тем, что мы умеем.
Раде нравится путешествовать с нами по Латвии. Она любит кататься на машине, поэтому с удовольствие ездит с нами везде.

foto
foto
foto


Помимо того, что она послушная, она обладает какой-то врожденной культурностью. За все ее время пребывания дома, у нас от ее зубов не пострадал ни один ботинок, ни один диван, ни один кусочек обоев. К тому же она понимает, что дома лаять нельзя. Многие соседи даже не знали, что у нас собака, пока ее не увидели с нами.
А еще у нее просто дар заводить друзей. Мы дружим со всеми собаками в районе, со всеми хозяевами собак. со всеми соседскими детьми и даже с ветеринарами. Бывают случаи, когда на улице люди здороваются со мной и Радой, спрашивают, как у нее дела, гладят ее, а я потом иду и думаю, откуда эти люди нас знают?.. Так что нашу Радушку, девочку с разноцветными глазами, знают во всей округе. В начале лета мы научились плавать, и теперь с удовольствием проводим время на озере. Сейчас учим ее бежать рядом с велосипедом. Видимо, в ней действительно ей кровь хаски, ездовой собаки, т.к. она любит тянуть меня, когда я на роликах. И самое приятное это то, как она тебе радуется, когда ты приходишь с работы. Никто и никогда не встречает тебя так, как встречает собака. Ты сразу забываешь все проблемы, а плохое настроение улетучивается. Так что собака-лучший в мире антидепрессант!

foto


Еще раз спасибо команде Ulubele за такого прекрасного друга!

P.S. Скоро приедем к Вам с подарками =)

С уважением, Наталья, Юрий и Рада.

Radas pirmais stāsts

Labdien!

Pagājušajā gadā pirms Ziemassvētkiem mēs saņēmām labāko dāvanu – atvedām no patversmes mājās mūsu Radu. Pagājis jau vairāk kā pusgads, viņa ir paaugusies, kļuvusi gudrāka, un mēs nodomājām, ka Jums būs interesanti redzēt, par kādu skaistuli tā kļuvusi.
Viņa izrādījās ne tikai labsirdīga un mīļa sune, bet arī ļoti gudra. Viņai ļoti viegli padodas apmācības, tiesa gan, mums ne uzreiz izdevās atrast piemērotu treneri, bet tagad mums ir vienkārši izcils treneris. Nodarbojamies nopietni – 3 reizes nedēļā pa 2 stundām. Rudenī ceram nokārtot eksāmenu. Raduškai ļoti patīk trenēties, bet mums tas jau ir kļuvis kā hobijs. Mājās mēs arī mācāmies, apgūstam visādus trikus. Kad būs iespēja, atsūtīsim Jums video, ko mēs protam.
Radai patīk ceļot ar mums pa Latviju. Viņa mīl vizināties ar mašīnu, tāpēc labprāt visur dodas mums līdzi.
Viņa ir ne tikai ļoti paklausīga, bet arī ar tādu kā iedzimtu kulturalitāti. Pa visu laiku, kopš viņa ir mājās, mums no viņas zobiem nav cietuši ne apavi, ne dīvāns, ne tapetes. Pie tam, viņa saprot, ka mājā nedrīkst riet. Daudzi kaimiņi pat nezināja, ka mums ir suns, kamēr neieraudzīja mūs kopā.
Un vēl viņai ir talants iegūt draugus. Mēs draudzējamies ar visiem suņiem rajonā, ar visiem suņu saimniekiem, ar visiem kaimiņu bērniem un pat ar veterinārārstiem. Ir gadījumi, kad uz ielas cilvēki ar mani un Radu sveicinās, jautā, kā mums iet, glauda viņu, bet es pēc tam eju un domāju, no kurienes šie cilvēki mūs pazīst?… Tā ka mūsu Radušu, meiteni ar divkrāsu acīm, pazīst visā apkārtnē.
Vasaras sākumā mēs iemācījāmies peldēt, un tagad lapbrāt pavādām laiku pie ezera. Tagad mācām viņu skriet blakus velosipēdam. Laikam viņā tiešām ir haskija (kamaniņu suņa) asinis, jo viņai patīk mani vilkt, kad esmu uz skrituļslidām.
Un pats patīkamākais ir tas, ka viņa priecājas, kad atnākam no darba. Neviens un nekad nesagaida tevi tā, kā sagaida suns. Tu uzreiz aizmirsti visas problēmas, sliktais garastāvoklis izgaist.
Tā, ka suns ir pasaulē labākais antidepresants!

Vēlreez paldies Ulubeles komandai par tādu brīnišķīgu draugu!

P.S. Drīz atbrauksim pie Jums ar dāvanām =)

Ar cieņu, Nataļja, Jurijs un Rada