Oglītes stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem!

Kad Sanita ar saviem trim brašajiem puikām ienāca pa patversmes vārtiem un teica: “Gribam adoptēt senioru. Atbraucām pēc Oglītes”, – mums visiem elpa aizrāvās. Vai tiešām pēc mūsu Oglītes?!
“Kāpēc visi tik pārsteigti?”- Sanita nesaprata. Oglīte – suņu omīte ar kucēna temperamentu un dzīvesgudru skatienu Ulubelē dzīvoja jau vairāk kā 5 gadus un par spīti tam, ka viņas voljērs pie pašiem vārtiem, bija palikusi nepamanīta un nenovērtēta.

Tāpēc, ka 10 gadiņi un tāpēc, ka Oglītei ir iedzimta pakaļkāju deformācija. Tā gan netraucē skriet, dauzīties un būt dzīvespriecīgai, taču vizuāli neapšaubāmi ir pamanāma. Tas daudziem lika novērsties un meklēt citu draugu adopcijai, bet Oglītē palika vilšanās sajūta par to, ka nav pietiekami laba…
Sanitu nesabaidīja ne Oglītes vecums, ne pakaļkājiņu problēma – viņa Oglītes bildes un stāstu bija ieraudzījusi internetā un viņu uzreiz savaldzināja Oglītes dziļais acu skatiens: “Viņai tik gudras un mīlestības pilnas actiņas!”
Pēc garas iepazīšanās un iedraudzēšanās pasataigas, sarunām un laba vēlējumiem viņi visi 5 kopā aizbrauca uz savām mājām.
Tagad Oglītei ir plaša lauku saimniecība, trīs puikas, ko pieskatīt un sirsnīga mamma Sanita, kurai ielikt galvu klēpī un samīļot.
Bet pats svarīgākais – Oglītei ir mājas pavards, kura drošības sajūta un siltums viņai šobrīd ļoti jāpalīdz uzturēt. Jo viņa taču ir Oglīte.
Lai gaišs un mierpilns Adventes laiks Jūsu mājās, Sanita! Un paldies par sirdssiltumu, ar kuru dalāties!

Oglīte

Oglīte pēc dabas un izturēšanās ir kā liels kucēns – priecīga, rotaļīga, gatava skriet, piedalīties spēlēs un pastaigās. Viņas stāsts ir tikpat skumjš kā daudziem patversmes iemītniekiem. Viņa visu mūžu nostrādājusi par teritorijas pieskatītāju un sargu, līdz ar īpašnieku maiņu kļuva nevienam nevajadzīga un vienkārši izmesta.

Tomēr Oglīte nav zaudējusi ticību cilvēkiem, ir komunikabla un droša – šķiet, ka viņa visu laiku smaida! Labāk būtu, ja viņas nākamajās mājās nebūtu mazi bērni. Ne tāpēc, ka Oglītei nepatīk bērni (tie taču labākie rotaļu biedri!), bet tāpēc, ka, dauzoties un priecājoties no visas sirds, viņa neaprēķina savu spēku un nejauši un negribot var nodarīt pāri kādam mazākam. Oglīte ir no tiem senioriem, kuri izskatās „par desmit gadiem jaunāki”, tāpēc negribēs, lai viņas tuvumā būtu kāda konkurente – suņu meitene. Ar suņu puikām gan saprotas lieliski.