SIRDS SILTUMU 100 OPĪŠIEM!

Ulubeles vēstule ZIEMASSVĒTKU VECĪTIM.
Mīļo Ziemassvētku vecīt!
Mēs, Ulubeles komanda, rakstām Tev vēstuli, jo ticam un esam piedzīvojuši, ka dari brīnumus. Visu gadu esam uzcītīgi kalpojuši pamestiem, noklīdušiem vai bez mīļā saimnieka palikušiem dzīvniekiem. Katru dienu Ulubeles patvērumā mīt ap 500 dzīvnieku – suņi, kaķi, truši, šinšilas, dažādi putni. Ir gadījies palīdzēt pat bruņurupucītim un vairākiem savainotiem savvaļas iemītniekiem. Esam no-kill patversme – patversme, kurā neviens netiek nogalināts tikai tāpēc, ka nav pietiekami smuks, pārāk jauns vai viņu neviens nav izvēlējies vest uz mājām.


Mūsu visu lielā rūpe ir dzīvnieki – seniori! Viena piektā daļa no 500 Ulubeles iemītniekiem ir opīši – suņi un kaķi, kuri vecāki par 8 gadiem. Kaut arī daudzi adoptētāji viņiem paiet garām vienaldzīgi – gluži kā patversmes inventāram, viņu sirmie purniņi un cerību pilnie nopietnie skatieni sagaida un pavada ikvienu atnācēju, nezaudējot ticību atkal reiz būt vajadzīgiem un mīlētiem. Ulubele viņiem visiem dod iespēju piedzīvot savas vecumdienas patvērumā un drošībā, taču patversme nekad pa īstam nevar būt mājas.
Mēs zinām, ka katram patversmes iemītniekam kaut kur šajā pasaulē ir Viņa Cilvēks un mēs darām visu, lai viņi satiktos.
Mīļo Ziemassvētku vecīt, mēs aicinām Tevi palīgā, lai tā patiešām notiku! Lūdzu izdari tā, lai Jauno gadu MĀJĀS sagaida vismaz puse no Ulubeles 100 opīšiem!
Mums jau trīs gadus darbojas Ulubeles Senioru programma – ikviens adoptētais opītis saņem Zelta veselības polisi, kas nodrošina veterināro aprūpi līdz mūža galam. Ceram, ka tas iedrošina un iedvesmo adoptētājus atvērt savas mājas durvis tieši kādam opītim; tiem, kuri to nevar, aicinām palīdzēt, iesaistoties Senioru programas atbalstā ar ikmēneša ziedojumu palīdzot padarīt opīšu dzīvi patversmē vai mājās veselīgāku un pilnvērtīgāku: https://ulubele.org/senioru-programma/

.


Bet kamēr viņi ir šeit, lūdzu atver mūsu draugu, atbalstītāju un sociālo tīklu sekotāju sirdis, lai sasildītu Ulubeles opīšus – gan viņu mazliet stīvās ķepas, gan viņu punčus, gan sirsniņas, kurām arī vajadzīgs dziedinošs atbalsts. Viena seniora uzturēšanās diena patversmē izmaksā 3.-eur (t.i., kopšana, kvalitatīva pārtika, barības piedevas, medikamenti, siltums). Ulubelei tiek piedāvātas ievērojamas atlaides barības un zāļu lieltirgotavās, kokskaidu brikešu ražotnēs, bet… nepietiek līdzekļu, lai šīs iespējas izmantotu.

Ulubeles kaķu opīši un omiņas cer uz siltu omulīgu māju ar plašu pagalmu āra pastaigām, lai nav jāsēž sprostos un šaurībā. Lai kaķi seniori tiktu pie savas mājas patversmē, izbūvei nepieciešami 15.000 eur. Ieplānotā 45 m2 lielā kaķu māja jānosiltina, jāieliek logi, durvis jāievelk ūdens un apkure.
Opīšiem nepieciešamas biežākas apskates un ārstēšanās pie daktera patversmes klīnikā. Klīnikai ļoti nepieciešama plaša, silta uzgaidāmā telpa, lai rindā pie ārsta nav jāgaida āra aukstumā. Klīnikas siltinātās piebūves – 25 m2 lielās uzgaidāmās telpas (ar logiem, durvīm un sanitāro mezglu klīnikas apmeklētājiem) izbūvei nepieciešami 25.000.- eur.
Tāpat patversmē ļoti nepieciešama noliktava barības uzglabāšanai, jo plašu siltinātu telpu nav vispār. Patversmes 500 iemītnieki dienā apēd vismaz 100 kg sausās vai 200 kg mitrās barības. Tikai vienā mēnesī tas ir 3t sausās barības vai 6t mitrās barības.
Ļoti nepieciešami 2 lietoti lielie siltinātie konteineri (2.5 x 12 m) ar temperatūras regulēšanas iespēju no – 18C līdz +18C, lai kvalitatīvi uzglabātu dzīvnieku pārtiku kā aukstā, tā karstā laikā. Konteineru iegāde kopā ar atvešanu un uzstādīšanu izmaksā 10.000 eur.
Mīļo Ziemassvētku vecīt! Mēs zinām, ka tas, ko lūdzam Tev palīdzēt piepildīt, ir ļoti daudz! Taču Tu zini, ka Ulubelei ir ļoti daudz draugu un sekotāju sociālajos tīklos. Ja Tu uzrunātu viņu sirdis un iečukstētu katram no viņiem par Ulubeles 100 opīšu vajadzībām un klusajām vēlmēm, ja katrs lemtu par atbalstu patversmes opīšiem ar 5 -10 eur ziedojumu šai īpašajā Adventa un Ziemassvētku laikā, mums noteikti izdotos!
No savas puses mēs piebilstam, ka Ulubelei ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Ar katru privātpersonu vai juridisku personu, kura lēmusi par atbalstu sākot no 50.- eur, ir iespēja slēgt ziedojuma līgumu.

Ceram uz sirds siltumu 100 Ulubeles opīšiem:
Mūsu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3
Mērķis: 100 opīšiem
Paypal: info@ulubele.org
Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro) 90006083 (1,42 eiro)

♥️Lai Ziemassvētku laiks mums visiem ir sirsnīgs pamudinājums sasildīt Ulubeles opīšu ikdienu, uzturēt viņos cerību un vienkārši mīļi palutināt vienmēr! Vai mēs to varam visi kopā?
Tava Ulubele ♥️
#ulubele#nokillshelter#ulubelessenioruprogramma#senioruprogramma#ulubelesopīši#adoptē