Opīša – Buddy stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

🐾 Mazais suņu opis Osis kopā ar saimnieci un kaķu omīti Dašu tika izlikti no dzīvokļa un kļuva par bezpajumtniekiem. Skaidrs, ka dzīve kāpņutelpā nav piemērota nevienam, tāpēc Osis un Daša nonāca Ulubelē.
Patversmē mazais lādzīgais Osītis draudzējās ar visiem un cerīgi lūkojās ikvienā atbraucējā, gaidot īstu un kārtīgu māju piedāvājumu.

Daudzi adoptētgribētāji pamanīja viņu mazā, dzīvoklim tik ļoti piemērotā auguma dēļ. Taču Osīša amizantais izskats ar labi saskatāmajiem šķībajiem zobiņiem un seniora statuss daudziem tomēr lika domāt par citu izvēli.

👣 Zane uz Ulubeli atbrauca ar domu dot pagaidu mājas kādam patversmes iemītniekam, lai pamazām sameklētu viņam īsto cilvēku. Zane ieraudzīja un iemīļoja mazo Osīti – brauca pie viņa daudzkārt un nolēma, ka Osītis paliks pie viņas uz visiem laikiem. 👣 🐾

Zanes mājās Osītis ieguvis jaunu dzīvi un jaunu vārdiņu Buddy. Kā viņiem pa šo pusotru mēnesi gājis?

“Esam ļoti sadraudzējušies, Buddy uzmana katru manu soli. Reiz divas dienas tika atstāts mājās, lai būtu viņam vieglāk, bet pēc tam vakarā tiku nepajokam aprieta, jo nepaņēmu viņu līdzi.

Manuprāt, viņam ļoti patīk pavadīt ar mani laiku, tāpēc ļoti labprātīgi brauc līdzi uz darbu un draudzējas ar visiem kolēģiem, bet pret citiem suņiem izturas diezgan neitrāli, neizrāda nekādu interesi par viņiem.

Pārbaudījām veselību, dzeram zāles, ēdam speciālo barību, bet ne mirkli nenožēloju šo lēmumu.

Mēģinu vēl joprojām saprast kā viņa ikdienu pavadīt mazliet interesantāku, tad nu sāku izdomāt atjautības uzdevumus, lai tiktu pie barības, jo ēdiens ir viņam ir diezgan laba motivācija.

Apskatījāmies, kas īsti notiek ar viņa zobiņiem un tika nolemts praktiski visus zobus izraut, jo nebija iespējams saglabāt. Viņam ir palikuši tikai 2 zobiņi. Man liekas, ka pēc zobu izraušanas operācijas viņš jūtas daudz labāk nekā pirms tam”.

♥️ Paldies, Zane, par Jūsu lēmumu un rūpēm par mazo amizanto opīti Buddy! Lai kopābūšana jūsu abu ikdienu padara par svētkiem!

♥️❗️ Seniors Osis-Buddy Ulubelē nodzīvoja 3 mēnešus. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!