Paldies Dailes teātrim par draudzību!

🌻 Tas bija simboliski un skaisti: 5.maijā Dailes Teātris kolektīvs un U komanda Ulubeles dobēs kopīgi iestādījām 40 saulespuķes kā atgādinājumu par 40 Ulubeles patvērumā paglābtajiem Ukrainas kara bēgļiem – solidaritātes un draudzības spēku. 🌻

Paldies Ulubeles draugam Hortes Latvija par šim nolūkam dāvinātajiem saulespuķu stādiem! 💛 Dzeltenā ir arī Ulubeles krāsa, tāpēc ir tik simboliski, ka visi kopā esam iekrāsojuši šo pasaules stūrīti saulaināku un priecīgāku!

5.maijs bija īpaši atzīmējama diena, jo aprit tieši 12 gadi, kopš Ulubele saimnieko Līču patversmē un Dailes teātrī nospēlēta pēdējā šīs sezonas izrāde “Pavasaris”, kurā aktrises karjeru uzsāka no Ulubeles adoptētā suņu meitiņa Buča.

Buča ir aktrise, kuru visi vārda tiešā nozīmē teātrī nēsā uz rokām – izrādē viņa “neizkrīt no lomas”un tēlo pati sevi. Bučas valdzinājumam grūti pretoties – viņa ar savu dzīvesstāstu raisījusi interesi par Ulubeli, tāpēc Dailes teātra kolektīvs nolēma atzīmēt šos 2 notikumus, apciemojot Ulubeli.

Pēc labi padarītā darba dailēnieši iepazinās ar Ulubeles iemītniekiem, U komandas vadībā cienājot tos ar svētku gardumiem un uzklausot viņu dzīvesstāstus. Paldies Rimi Latvija par kārumiem suņiem un kaķiem – viņi patiesi novērtēja izrādīto uzmanību!

Kas nu tā par dzimšanas dienu bez kliņģera, tāpēc visi kopā aizdedzinājām svecītes dzimšanas dienas kliņģerī un iedomājāmies vēlēšanos, kurai noteikti jāpiepildās! Katrs savu, bet visi kopā: 💛 lai visi Ulubeles iemītnieki sagaida savu Cilvēku pavisam drīz! Gan mūsējie, gan 40 kara bēgļi no Ukrainas. Lai piepildās! 🙏

Paldies Dailes teātris par šo draudzību! Tiekamies drīz! Teātrī un Ulubelē 🐾