Paldies Narvesen kolektīvam!

Paldies draudzīgajam Narvesen kolektīvam par talku Ulubelē, kas nu jau kļūst par labu tradīciju! Šoreiz turpinājām gatavot suņu mītnes rudens un ziemas apstākļiem – līdzināt un uzbērt voljērus, pildīt būdas ar salmiem, sakopt taciņas.

3 Ulubeles iemītnieki – Argo Ezis, Filips un Druška nu savās mājās jūtas kā pēc kapitālā remonta! Abos voljēros bija daudz darba, jo mūsu cēlais seniors Argo Ezis savā sirdī, šķiet, ir golferis un plašajā voljērā bija iekārtojis golfa laukumu ar visām 18 bedrītēm un atbilstošu reljefu. Savukārt, Filips un Druška – jauni un bezbēdīgi – ir nemitīgā kustībā tā, ka smiltis put uz visām pusēm un gar žogu iemītas dziļas takas. Tas viss līdz rudens lietavām un ziemas salam jāsakopj.

Paldies Narvesen un gaidām atkal palīgā, jo darbi Ulubelē nekad nebeidzas! 🐾

⚒ Ikviens brīvprātīgais darbs, ko veicam patversmē, uzlabo iemītnieku dzīves apstākļus, saliedē kolektīvu un rada laba darba gandarījumu. Kļūsti arī Tu par Ulubeles brīvprātīgo, vairāk par to lasi šeit.

Uz tikšanos atkal Ulubelē! 💛

Paldies draudzīgajam Narvesen kolektīvam!
Mūsu cēlais seniors Argo Ezis savā sirdī, šķiet, ir golferis un plašajā voljērā bija iekārtojis golfa laukumu ar visām 18 bedrītēm un atbilstošu reljefu.
Filips (pa labi) un Druška (pa kreisi) – jauni un bezbēdīgi – ir nemitīgā kustībā tā, ka smiltis put uz visām pusēm un gar žogu iemītas dziļas takas.