Aicinām uz Cilvēcības stundiņām Ulubelē!

🐾 Sākoties jaunajam mācību gadam klātienē, ULUBELE AICINA pirmsskolas iestāžu un skolu klases uz Cilvēcības stundām patversmē! 🐾

Šīs stundas Ulubelē notiek jau 11 gadus un tā ir nenovērtējama iespēja iepazīties ar dzīvnieku patversmes ikdienu un tās iemītniekiem, lai izprastu atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši.

Ulubele ir pajumte 500 mūsu mazajiem brāļiem un māsām, kuriem dzīves ceļš nav bijis tas vieglākais, tomēr šeit mīt cerība, ka priekšā ir tikai labais.

Kopš pašiem pirmsākumiem Ulubelē tiek ievērots NO KILL princips, kas nozīmē, ka dzīvnieks netiek “iemidzināts” tikai tāpēc, ka viņu neviens neņem, vai tas ir slims vai gados vecs, nenogalina un paļaujas uz līdzīgi domājošo atbalstu, lai savāktu līdzekļus dzīvnieku uzturam un pajumtei.

Kas Ulubeli virza tās brīvprātīgajā darbā un ko šeit grib mācīt citiem – tā ir mīlestība un līdzjūtība. Pret lielākiem un mazākiem, tuvākiem un tālākiem. Pret visiem.

Tāpēc Ulubele aicina – brauciet ciemos pēc jaunām, pozitīvām emocijām un noderīgām zināšanām! Cilvēcības stundās:

  • saruna par to, kas ir atbildība par mājas mīluli visā viņa mūža garumā un kāpēc dzīvnieki nonāk patversmē,
  • suņu voljeru taku izstaigāšana,
  • ielūkošanās kaķu mājās,
  • iepazīšanās ar trušiem, auniem, kaziņām un vēl citiem lieliem un maziem Ulubeles iemītniekiem.

Ulubele apsola interesantu pastaigu svaigā gaisā un ekskursiju ar stāstiem, lai ikviens redzētu – viss nav tik slikti, kā patversmē varētu būt. Strādājam, lai būtu rezultāts, lai dzīvniekiem ērti un silti, lai pašiem prieks un lai aizvien vairāk dzīvnieku tiktu adoptēti atbildīgās ģimenēs.

🐾 Skolnieku grupas vēlamais lielums 10-30 bērni.

📍 Sūtiet klašu pieteikumus epastā: ulubele@ulubele.org

📍 Viena dzīvnieka uzturēšanas izmaksas Ulubelē ir vidēji 2 EUR dienā. Būsim pateicīgi, ja atbalstīsiet Ulubeles iemītniekus!

📍 Ar to, kā vēl iespējams atbalstīt Ulubeli, varat iepazīties te: https://ulubele.org/atbalsts/

Nodarbības “Cilvēcības stundiņas dzīvnieku patversmē Ulubele” ir viena no aktivitātēm projektā “Empātija, izpratne un kvalifikācija – brīvprātīgā darba pamatnostādnes”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”!

Tiekamies Ulubelē! 💛