Paldies par jūsu atsaucību un palīdzību!

Ulubele par 58 mazssunīšiem un pārējiem patversmes iemītniekiem:
Atvainojamies, ja nespējam atbildēt uz visiem telefona zvaniem, jo dzīvnieku aprūpe un socializēšana ir primāra. Sirsnīgs paldies visiem ciemiņiem, kuri atbrauc, ved dāvanas dzīvniekiem vai atbalsta finansiāli. Ulubele ir no kill patversme, kura šo principu – nenogalināt un uzturēt dzīvniekus, līdz tos izvēlas adoptēt, spēj saglabāt tikai un vienīgi pateicoties līdzcilvēku atbalstam. Vislielākā rūpe patversmei ir par dzīvniekiem – senioriem, kurus adopcijai izvēlas salīdzinoši reti.
1 dienas patversmes izmaksas uz 1 dzīvnieku ir 2.- eur. Ulubelē katru dienu tiek aprūpēti 500 dzīvnieki.
58 mazssunīšu nonākšana Ulubeles aprūpē izraisījusi lielu interesi no apmeklētāju un atbalstītāju puses. Tālrunis zvana nepārtraukti, par iespēju palīdzēt patversmei vai interesi adoptēt mazos suņus.

58 suņi pašlaik adopcijai NAV pieejami. Ulubele gaida atbildīgo institūciju lēmumu par viņu turpmāko likteni – vai tiks atdoti saimniecei, vai tiks konfiscēti.
Daudzi no jums jautā par palīdzības iespējām patversmei. Gultasveļa, dvieļi, segas pašlaik ir pietiekami. Paldies! Noteikti nevajag vest arī cilvēku drēbes.
Joprojām aktuālas ir dažāda izmēra plastmasas guļvietas suņiem, lielie salvešu papīra ruļļi, kvalitatīvi konservi suņiem un kaķiem, cementējošās smiltis. 
Iespējams, kādam no remontdarbiem palicis pāri kāds paliela izmēra linoleja rullis ne mazāk kā 5m garumā.
Vārdos neizsakāma pateicība visiem, kuri atbalsta Ulubeli finansiāli, jo vismaz 350 dzīvnieki no 500 šeit tiek aprūpēti tikai pateicoties ziedojumiem.
Ulubele atvērta apmeklētājiem 10 -17 bez brīvdienām.
Adrese: Līči, Stopiņu novads
Pateicamies par atbalstu no kill principa saglabāšanai.

Mūsu norēķinu rekvizīti:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3
Paypal: info@ulubele.org
Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro) 90006083 (1,42 eiro)

Foto redzamas šobrīd nepieciešamās lietas.

Paldies visiem, kuri atved mums nepieciešamo – dzīvnieku barību un citas dzīvniekiem noderīgas mantas. Tomēr ir lietas, ko NEVAJAG vest uz Ulubeli – cilvēku drēbes, apavus, spilvenus vai ļoti netīras lietas! 🙂