Džardžara stāsts

Oriģinālais Jar Jar Binks – “Star Wars” sāgas varonis no savas planētas sabiedrības izstumtā kļuva par cienījamu Senāta locekli, jo atradās īstajā vietā un laikā, lai sastaptu savu nākotni Džedaju meistara personā. Arī latviešu Džardžara stāsts ir līdzīgs. Mazliet neveikls, mazliet smieklīgs un nevienam nevajadzīgs, nokļuvis Ulubeles voljērā, viņš, lai gan būdams mūždien izsalcis, īstajā brīdī tomēr nolēma atlikt vakariņas un doties pastaigā ar lielo, mazliet pēc alus smaržojošo sievieti.

            Kopš tā laika pagājuši gandrīz 3 gadi. Šobrīd Džardžars ir respektabls  “apsardzes boss” 600 m2 pasaulē. Viņa dārzā ir daudz puķu un citādu augu, kas netiek, ne nomīdīti, ne izrakņāti. Bet kopumā  liktenis nebija paredzējis šim sunim mierīgu mājas dzīvi. Dullā lielā sieviete “vazāja” Džardžaru pa suņu skolām, kā arī lika piedalīties sacensībās. Pa šo laiku iekrājusies godalgu čupiņa, ka arī liecības par diviem nokārtotiem paklausības eksāmeniem – BH un VPK 15m. Paldies mūsu trenerei Ilzei Zvaigznei, kura “neskata suni pēc papīra”. Bet Džardžars ir sajūsmā par visiem sportiskajiem  pasākumiem. Visvairāk viņam patīk komunicēt ar citiem suņiem, taču arī strādāšanai nav ne vainas.

            Džardžars ir lielisks suns. Tikšanās brīdī, viņam bija apmēram pusotrs gads, un varēja manīt perspektīvu un savstarpēju “ķīmiju”, tomēr ir ieguldīts liels darbs, lai padarītu viņu par tādu ar ko lepoties, lai mēs no sirds iemīlētu viens otru.

            Džardžars nav vienkārši “krancis”, “metiss” vai “bezšķirnes suns”. Viņš ir Sarkanais nokarenausu suns, par ko liecina ieraksts lolojumdzīvnieka pasē, kā arī mājas lapa FB. Šis stāstiņš bija īss, bet par notikumiem Džardžara pagātnē un nākotnē, laipni lūgti sekot www.facebook.com @sarkainaisnokarenaususuns.

This image has an empty alt attribute; its file name is Ulubele-1.png