PAMANI MANI!

Šoreiz vēlamies pastāstīt par ~1g.v. suņu vīru, kurš patversmē nonāca pirms nepilna mēneša, bet neviens viņu tā arī nav meklējis. Pašlaik viņam vēl nav piešķirts vārdiņš.

Suņuks ir apveltīts ar apburošu ārieni, kura maldinoši no pirmā acu uzmetiena liek viņu noturēt par kucēnu. Tomēr suņuks jau ir izaudzis no kucēna vecuma.

Vairāk par visu pasaulē viņš mīl uzmanību un pastaigas. Enerģija viņam nāk ārā pa visām vīlēm un mēs ieteiktu to likt lietā apmācot viņu suņu skolā. Lai arī suņuks sver tikai 9kg, pavadu viņu māk vilkt kā lielais – te noteikti būs jāiegulda laiks un pacietība, lai iemācītu pieklājīgas manieres pie pavadas.

Labi satiek ar bērniem un labprat ar tiem dauzās. Protams, vienmēr jāatceras, ka suns ir suns un nedrīkst atļaut aizspēlēties, lai nejauši nenodarītu kādam pāri 🙏

Viņam nav iebildumi pret kucītēm, bet pret suņu puikām nav pārāk draudzīgi noskaņots.

🙏 Ja esi gatavs kļūt par suņuka jauno saimnieku – brauc iepazīties ar viņu jebkurā dienā plkst. 10:00-15:00

Ar adopcijas notikumiem vari iepazīties TE!

Bet ja nevari dot viņam mājas, lūdzu atbalsti viņa uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Suņuks Ulubelē dzīvo jau gandrīz menesi. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt! ❤

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤

PALDIES! 💛