PIFS

PIFS-Daugavgrīvas cietokšņa vientuļais skvoteris ❤️

7 gadus vecais PIFS nonāca Ulubelē pirms 3 gadiem: Bolderājas iedzīvotāji ziņoja, ka rajonā klaiņo nedraudzīgs suns, kurš par savu uzturēšanās vietu izraudzījies neapdzīvoto cietokšņa teritoriju.

U komanda, apsekojot stāvokli uz vietas, saprata, ka Daugavgrīvas cietokšņa četrkājainais skvoteris nav gatavs pamiera sarunām un labprātīgi nepadosies, tāpēc vienīgais veids ir mēģināt viņu ievilināt slazdā. Plāns izdevās, taču nonākot Ulubelē, bija skaidrs, ka suņupuika drīzāk dzīvojis savā vaļā, nevis cilvēku sabiedrībā – uz kontaktiem nenāca, pie pavadas nebija pierunājams, savas bailes slēpa aiz bravūrīgas uzvedības un apkārtējiem radīja iespaidu par niknu plēsoņu.Taču dzīve Ulubelē – ciešā kontaktā ar cilvēkiem un citiem suņiem – lika pārvērtēt attieksmi.

Mūsu U komandas Anastasija Ziemassvētku vēstulē uzrakstīja vēlēšanos: lai mājas atrastu Ulubeles Pifs – savulaik vientuļais, anonīmais cietokšņa skvoteris. Pifs joprojām Ulubelē, taču mēs visi ļoti ceram, ka viņš beidzot tiks pamanīts un novērtēts – tieši dēļ savām labajām īpašībām!

💛 Anastasijas rekomendācijas vēstule draugam Pifam:

“Pirms 2 gadiem grūti bija iedomāties, ka viņš kādu laidīs sev klāt tik tuvu, bučosies un ļaus kasīt vēderiņu. Pifs rādīja zobus, rēja, rūca no bailēm un skrēja prom.

Tagad viss mainījies un “savējie” viņam ir ļoti mīļi, vienmēr sagaida mūs pirmais pie voljēra vārtiņiem, stāvot uz pakaļķepām. Ar viņu var iziet ārā pastaigā, taču patversmes teritorijā viņš joprojām baidās un streso. Mežā pastaiga kļūst mierīga un lēna.

Pifs joprojām neuzticas svešiem, it īpaši vīriešiem, bet es zinu, ka tas ir tikai laika un socializācijas darba jautājums.

Pifs būs kolosāls draugs, ar kuru var spēlēties un forši pavadīt laiku. Ar Pifu man nekad nebūtu bail iet naktī pa nedrošām vietām, jo es zinu, ka viņš mani sargās un ja vajadzēs – aizstāvēs. Viņš būs uzticīgs draugs, kurš gribēs iespējami vairāk laika būt kopā ar savējiem. Bet tam visam vajadzīgs laiks un pacietība!

Pifs tāpat kā mans Tobis ir mīlestības pilns pret dzīvi un pret tiem, kuriem var uzticēties.

Tieši tādi Ulubeles suņi kā Pifs, Barsiks, Vika, Knīpa, Karma un citi māca mūs, cilvēkus, U komandu , pacietībai, mieram, maigumam, būt akurātiem un uzmanīgiem. Un tieši viņi mūs māca novērtēt mirkli, kad saņemam to visu atpakaļ. Tie momenti ir nenovērtējami. ❤

🙏 Ieskaties Pifā, būšu laimīga iepazīstināt ar viņu!” ❤️ 🐾

✔ kastrēts, vakcinēts un apstrādāts pret parazītiem

Ja esi gatavs kļūt par Pifa jauno saimnieku – brauc iepazīties ar viņu jebkurā dienā plkst. 10-15.

🙏 Bet ja nevari dot Pifam mājas, lūdzu atbalsti viņas uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Pifs Ulubelē jau trīs gadus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties.

Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

PALDIES! 💛