Patversmes apmeklētājas vēstule Ulubelei

Saņēmām kādas apmeklētājas vēstuli:

” Labdien.
Biju aizbraukusi sestdien pie Jums.
Biju un vēl joprojām esmu maigi sakot šokā no tā ko redzēju. Un redzēju es salīdzinoši maz. Pastaigāju tikai gar senioriem. Varbūt varēju pievienoties kādai grupai bet vairs nebija spēka. Biju pārsteigta cik daudz tur to iemītnieku. Skatījos uz viņiem, parunājos, sasveicinājos un sevī domāju- un tie visi ir cilvēku bezatbildības upuri?????
Citi aktīvi, kustina astītes, kaut ko stāsta savā valodā. Citi gurdeni vai pat tādi kā nobijušies un bēdīgi..
Gribējās lūgt piedošanu viņiem ka ir tāda nenormāla suga kas saucās par cilvēkiem, no kuriem viņi ir cietuši. Man bija kauns viņu vietā (es domāju , kauns to vietā kas pieder pie sugas-Homo, un saucās par cilvēkiem). Gribējās tiem suņukiem teikt ka tie NAV Cilvēki, ka dzīvnieciņi ir sastapuši kaut kādus nenormālus subjektus.
Jā, kādiem tiks kaut kas no tā ko aizvedu, bet redzot cik viņu ir daudz un cik daudz ir vajadzību.. tas ko aizvedu likās tik maz..
Gribējās saķert galvu un saukt – attopieties taču, cilvēki!
Un šodien. Iegāju ,,draugos,, un redzu paziņojumu ka Ulubelē jauni(!!!!!) iemītnieki. Sunītis redziet neietilpst rokassomiņā!!!!!!!!!… Nu kur vēl tālāk? Kas tas par kritēriju?? Tas kas bija uzbildēts rokassomiņā tiešām neietilpst. Bet vai tad dzīvnieks ir matu suka vai lūpu krāsa? Kāpēc viņam vajadzētu atrasties somiņā??!!! Vai atkal- nav pieskaņots dīvānam.. Tam absurdam tiešām nav robežu?????? Tas ir kaut kas tāds kam nav vārda manā valodā lai to pareizi nosauktu..
Tiešām ir jānoliec galva un jānoņem cepure Jūsu, tas ir darbinieku priekšā. Redzēt to visu ikdienā.. Tas pavisam noteikti nav priekš manis. Pieļauju ja dzīvotu tuvāk tad varētu kādu suņuku pastaigā izvest, bet Jūs tur esat katru dienu.. Tur vajag stiprākus nervus kā man.
Bija arī gan kāds priecīgs moments. Man ieejot teritorijā pretī nāca pajauna sieviete ar suņuku rokās. Iz nāca tā ka viņi gāja tieši man garām. Es jautāju- kāds ir atradis mājas?!! Un sieviete apliecināja ka tā ir. Lai tam suņukam labi klājas un svētības nepamet jaunos saimniekus.
Jā, un viens no Jūsu senioriem mani sagaidīja jau ārpus vārtiem. Tā pavisam lēni nāca man pretī, apostīja un pavadīja mani kādus soļus uz vārtiem. Jautāju vai viņš mani sagaida, teicu ka atbraucu pie viņiem ciemos un šo to atvedu. Nu jā un jutos pagodināta ka mani sagaida tā viens no iemītniekiem..
Tiešām visu cieņu Jūsu komandai.
Ilona no Valmieras.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pie mums uz šo brīdi atrodas 506 iemītnieki, kuri cer, ka pa patversmes vārtiem ienāks cilvēks, kurš vedīs tieši viņu mājās.
Ja Tev nav iespēja adoptēt, lūdzu atbalsti mūs kādā citā veidā.

Tu vari atbalstīt mūs finansiāli:

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

Tiešsaistē iespējams ziedot: https://www.ziedot.lv/tavai-palidzibai-ir-dzivibas-cena-3159

Paypal: info@ulubele.org

Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro), 90006083 (1,42 eiro)

***

Ciema kukulī priecāsimies par sausajiem kaltējumiem – smirdeklīšiem ( plaušas, aknas, cīpslas, utt) un cīsiņiem, kas tik ļoti nepieciešami dzīvnieku socializācijai – bailīgo iedrošināšanai vai dusmīgo iemīlināšanai.

Vēl šobrīd nepieciešamo lietu saraksts:
👉 Konservi suņiem, kaķiem,
👉 Kvalitatīva sausā barība,
👉 Cementējošās smiltis kaķiem,
👉 Spēļmantiņas dzīvnieku mazuļiem,
👉 Pamper paladziņi pēc operācijām,
👉 Avīzes kaķu tualetēm un paklājiem kucēniem,
👉 Malka vai briketes apkurei.
👉 Skrāpeles kaķiem nagu asināšanai,
👉 Kaķu tualetes
👉 Vienmēr pieņemam un uz svara nododam makulatūru, saņemot naudiņu.

P.s. dvieļi, palagi, segas šobrīd ir daudz, tāpēc nevediet, jo nav kur uzglabāt. Pietaupiet vai palīdziet kādai citai cilvēku vai dzīvnieku patversmei

Gaidām Tevi ciemos, draugs!
Strādājam bez brīvdienām 10:00-17:00

Tava Ulubeles komanda