Ūsiņš

Labdien, Ulubeles foršā komanda!

Usinsh


Drīz būs pagājis pusgads, kopš pa mūsmājām saimnieko četrkājainais draugs vārdā Ūsiņš.
Rakstu, lai vairotu sadaļu „Laimīgi kopā” un pastāstītu, ka mums iet labi.
Sākums varbūt nebija tik skaists kā pasakās, bet es uzskatu, ka tas radīja sava veida „pievienoto vērtību”. Ja sākumā man bija grūti iemanot viņa uzticību, tad pēc tā visa, kam mēs kopā gājām cauri, to esmu ieguvusi no viņa dubultā. Pieņemu, ka runčukam bija pārāk daudz stresa pa to laiku, kamēr viņš meklēja savas jaunās mājas un līdz ar to sākās veselības problēmiņas. Pie vetārsta doties Ūsiņam nepatika tikpat ļoti, cik kaķu soma. Taču – ārstējāmies un izārstējāmies. Bet tas laiks ir pagājis un tagad mēs esam ļoti labi draugi.
Kāds ir Ūsiņš? KARALIS!!! Viņš ir boss un nav klēpjkaķis (kaut gan tas vēl var mainīties, jo cilvēka klātbūtne viņam ļoti patīk), bet savu mīlestību viņš māk izrādīt. Galvenais ir veltīt uzmanību savam ķepainim, rūpēties un mīlēt to – viņš to novērtēs un būs pateicīgs.
Atceros, ka gandrīz apraudājos, kad Ūsiņš pirmo reiz sāka spēlēties. Jo sākumā viņš bija īsts Grumpijs, kas pozitīvās emocijas diezgan maz izrādīja. Tagad jau visādus trikus rāda un ir atcerējies, ko nozīmē – priecāties. Ūsiņš ir ļoti komunikabls un runātīgs. Ir saņēmis ļoti daudz komplimentu par savu izskatu – varu tikai piekrist, Ūsiņa kungs ir ļoti izskatīgs runcis.

Gribu pateikt lielu PALDIES par Ulubeles komandas labo darbu. Tāpat man ir prieks, ka ir tik daudz cilvēku apkārt, kas ņem mājās četrkājainos draugus no patversmēm. Vēlējos atrast Dzīvnieku policijas mājas lapā savu mīluli, lai redzētu, kurā datumā viņš bija atgādāts uz Ulubeli un bija prieks redzēt, ka bija jāskrullē tālu uz priekšu un acu priekšā zibēja tik daudz „ADOPTĒTS”. Un vēlos iedrošināt tos, kas vēl šaubās. Mazie ķepaiņi katru dienu gaida savus jaunos saimniekus, esi viens no tiem! Bet dari to atbildīgi!!!

Lai Jums viss izdodas,
Evita