Pērle

Pērles nedēļas bilance jeb jaunas dzīves sākums

Pērles ieguvumi:
4 cilvēki, kas ļoti priecājas un nez kāpēc smejas un smaida. Regulāra apčubināšana, samīļošana, pakužināšana un vēl virkne citu mīļuma izpausmju. Divas jaunas bļodiņas, reizēm kārumiņš. Guļvietas brīva izvēle. Pastaigas, daudz labvēlīgu rajona suņu, ar kuriem gribu / viņi grib ar mani iepazīties, bet daudz dīvainu kaķu – vai nu bēg, vai arī šņāc un met kūkumu. Spēles ar kociņiem, bumbiņām un savs mantu groziņš ….. (vēl vismaz 25 jaukumi, ja sunim ir savas mājas).

foto


Mūsu, t.i., cilvēku, ieguvumi:
Sportiskas pastaigas svaigā gaisā. Pēc 2 mēnešu klusuma foršā sajūta, ka mājās IR SUNS (kas kā kārtīgs suns reaģē uz vārdu „Pērle” un vēl 25 apzīmējumiem, ar Mīļumiņu sākot un Susuriņu beidzot) – bezgala uzticīgā sekošana ik solī, nadziņu skrapstēšana pa grīdu, skaļie šļapstieni padzeroties. „Āfrikas badacietēja” skatieni (uz mums neiedarbojas, uz ciemiņiem gan), smieklīgās gulēšanas pozas… (vēl vismaz 50 vārdos grūti formulējamās sajūtas, kas rodas, ja mājās ir suns).

foto


Kopā mums vēl priekšā:
Iemācīties skaļi nepārdzīvot vienatni, apgūt dzīvei noderīgas komandas, vienmēr visas suņu darīšanas nokārtot ārā, izklaidēties ar mantiņām, nevis ar kurpju kastēm (neviens apavu pāris nav cietis!)… UN DAUDZ JAUKU BRĪŽU IK DIENU.

foto


Secinājumi:
Mūsu bažas, ka pēc 14 gadu ilgas draudzības ar Sisi vairs nevarēsim iemīlēt nevienu citu suni, tika aizslaucītas jau ar pirmajiem astes mājieniem. Augšanas grūtības ir tieši tāpēc, lai būtu ko ar smaidu atcerēties. Pozitīvās emocijas, ko sev līdzi atnesusi Pērle, nav ne nosveramas, ne izmērāmas, ne aprakstāmas – tām var tikai ļauties. Ir sajūta, ka mūsu Sise atstājusi Pērlei mums netveramas ziņas (kur gulēt, kā samīļoties, kā uzvesties).

Perle_4


P.S. Pērles un mūsu vārdā milzīgs paldies jaukajam Ulubeles puisim, kurš mūs aizveda tieši pie tā voljēra, kur mūs gaidīja draudzīga sunenīte ar baltu zeķīti.
P.S.S. Vēlam arī citiem ķepaiņiem pēc iespējas ātrāk sagaidīt Savējos cilvēkus!
Baiba, Kira, Henriks, Zane