Pikaso vēstule no mājām!

Pikaso skaistums un jaunība savaldzināja visus, kas viņu ieraudzīja un daudzi tieši tādēļ gribēja viņu vest mājās. Taču mums bija skaidrs, ka jaunajiem saimniekiem jābūt apņēmīgiem Pikaso pacietīgi audzināt, veltīt daudz laika un uzmanības. Jāņa un Inetas ģimene bija tam gatavi.

📧VĒSTULE NO MĀJĀM 📧 PIKASO 💛

Labdien, mīlestības komanda! Rakstām Jūsu bijušā iemītnieka Pikaso vārdā. Pikaso ir pirmo nedēļu savās mājās Valmierā un jau iekarojis visu divkājaino simpātijas- jūtīgs gudrinieks, nenogurdināmi sportisks un bērnišķīgi rotaļīgs, nu jau arī veckaķīte Elza ir Pikaso pieņēmusi pēc pāris dienu pavadīšanas zem dīvāna.

Vēl ļoti Piko gribas trenkāt jauno kaķīti Sofiju, īpaši, kad tā noķer peli un rotaļājas ar to, Pikaso skrien uz pīkstēšanas avotu, un pele prom! Pikaso pat nav sliktu īpašību, un, ja kāda ir, tad vairāk divkājaino nopelns- dikti vēl jāmācās nelekt augšā,būt paklausīgam, neķert no rokām ēdienu un zobu asināšanai nekodīt divkājaino rokas. Zobiņiem sapirkti graužamgardumi un arī rotaļlietas tiek košļātas ar azartu. Pikaso jau bija iepazīties ar savu jauno dakteri un tika pie gardām vitamīnu un minerālvielu tabletēm.

Pamazām puikiņš mācās ēst lēnāk – ar sauso barību tas izdodas, bet ar gardo daktera ieteikto ēdienu, kas nu ļoti garšo, vēl ne. Pikaso sver 26kg- mazo svaru slēpj skaistais kažoks, bet sunītis vairākkārt dienā uzņem barību, tādēļ ļoti ceram, ka viņa mazasinība ir ārstējama. Ceptas vistu akniņas smaržo tik dievīgi, ka Piko sēdēs, dos ķepu, celsies pakaļkājās, lai tiktu pie kāruma. Pastaigās Pikaso dodas 2-3 reizes dienā. Viņš ir skrējējs – gatavs skriet tā ka pašam un divkājainajam mēle ārā.

Peldēties piedāvājumu vēl nav pieņēmis, arī ūdens no dārza šļūtenes pat uz ķepām Pikaso netīk. Jādomā, kā lai viņu pašu un skaistās bikses izmazgā. Paldies par nenovērtējamām emocijām, ko mums visiem ģimenē sniedz mīlulis Pikaso. Pikaso sūta sveicienus Žannai, Laurai un Montai un vēl īpašiem viņam cilvēkiem, kuriem pateicoties, viņš nu tiek lutināts un mīlēts, izbauda màjas un pagalma parasto laimi, un vienkārši ar pilnu punci var gulēt zālītē un skaitīt vārnas uz jumta kores.

Mīļš Paldies no mūsu ģimenes Jūsu sirdskomandai, jo esam laimīgi, ka uzticējāt mums Pikaso! Jānis, Ineta, Monta un Omīte.

Pikaso

2 gadus vecais krāšņā kažoka īpašnieks Pikaso tika atrasts marta sākumā, klaiņojot Rīgā, Dzirciemā. Neviens tā arī viņu nav meklējis, tādēļ puika sāk lūkoties pēc jauniem un atbildīgiem saimniekiem.

Viņš māk eleganti iet pie pavadas, pastaigu laikā mīl dalīt bučas. Būs lielisks draugs aktīvai ģimenei, kura ar viņu nodarbosies un mācīs labas manieres. Viņš ir rotaļīgs, tendēts uz cilvēku, derēs ģimenei ar bērniem.

🙏 Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Pikaso un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Pikaso patversmē jau vairākus mēnešus. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju: https://www.ziedot.lv/izdari-sirds-darbu-3589

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-29961?fbclid=IwAR1AKW-SZWe-ddZ6ardvwLqXNQ-eeQ66SLGsQ_7L9r-Y2zkaikPabeS0ehc

FOTO – Andra Gorska