Ralfijs

Labdien, Ulubele!
Pagājis nu jau kāds labs laiciņš un vēlējāmies parādīt un pastāstīt Jums, kā jaunajās mājās ir iedzīvojies Ralfijs!

foto


Ralfijs ir viens no tiem dzīvnieciņiem, kurš savu saimnieku/ci pazaudēja Zolitūdes traģēdijā. Tā kā neko par kaķīša iepriekšējo dzīvi nezinājām, konkrēti vārdu, nosaucām viņu par Ralfiju.
Sākuma posms kaķim bija smags un skumjš – visdrošākā vieta mājās likās zem skapja, gultas tālākajā stūrītī vai zem vannas tumsā… un acīs bieži bija manāmas skumjas un ilgas… Ralfijs, aiz savas jūtīgās dvēseles un pārdzīvojumiem, bija saķēris elpceļu iekaisumu, kas lika daudz klepot un bieži apmeklēt ārstu – nepatīkams process. Tagad slimība jau sen uzvarēta un kaķis ir sveiks un vesels!

foto


Pieņemot adopcijā Ralfiju, nezinājām, kā viņš pieņems jaunās mājas un to, ka tur jau saimnieko cits draugs. Tomēr pagāja laiks, bija savas domstarpības, apmainīti kādi skarbāki vārdi savā starpā un tagad Ralfijs un Rufus ir nešķirami draugi!

foto


Ralfija viena no mīļākajām nodarbēm – gulēšana! Miegs ir viņa otrs labākais draugs. Viņš guļ ilgi un daudz, un mīļākā pozīcija ir tieši uz muguras un kājas gaisā. Amizants skats!

foto
foto


Ralfijs ir arī ļoti sportisks un enerģisks kaķis. Ja ir pienācis laiks paplosīt pelīti vai patrenkāt Rufusu, tad to dara no sirds. Viņa enerģiskums arī izpaužas modeļa jomā, jo viņam patīk bildēties un ja ir uzķēris, ka tiek fotografēts, noteikti, ka būs daudzi un vērtīgi kadri.

foto
foto


Sirsnība un mīļums ir viņa visraksturīgākā īpašība. Ralfijam ļoti patīk, ja viņu paijā un mīļo – īsts mīlestības iemiesojums. To sirsnību viņš ne tikai pieņem, bet labprāt sniedz pretim arī mums!

foto
foto


Tagad, vasaras periodā, kad saulīte spīd un lutina ar siltumu, Ralfijs ir atklājis balkona burvību un labprāt pievienojas savam draugam, lai varētu pavērot, kas jauns ārpasaulē vai vienkārši tur pagulēt.

foto


Ar sirsnīgiem sveicieniem: Elīna, Uldis, Rufus un Ralfijs!