Suns meklē mājas

sunsmeklemajas1

Tu nebūsi pirmais un nebūsi arī pēdējais, kurš adoptē kādu patversmes dzīvnieku. Bet Tu pilnīgi noteikti būsi īpašais, mīļākais, labākais, savējais tam pamestajam sunim, kuram Tu teiksi – iesim mājās, tu esi mans draugs.
Tev būs unikāla iespēja par savu pieredzi pastāstīt tiem, kuri vēl domā un kuri vēl šaubās.
Varbūt tieši Tava izvēle – kāda nodota suņa laimīgā stāsta sākums radīs domino efektu un Latvijas patversmēs nāks un nāks cilvēki, jo tieši Tu būsi viņus uzrunājis un iedrošinājis izdarīt sirds darbu – likt kādam atkal justies mīlētam un vajadzīgam.
Ja Tu esi tam gatavs, tad Tu esi arī gatavs iesaistīties gada pašā dvēseliskākajā TV projektā.

TV3 meklē ģimenes sirsnīgam raidījumam “Suns meklē mājas”, kuras ir gatavas savā namā pieņemt suni no dzīvnieku patversmes. Ja Tu pats vai Tavu draugu lokā ir kāds, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par kādu ļoti uzticamu četrkājaino draugu, lūdzu, dod ziņu – liga.dzelmane@hotmail.lv
Tās būs trīs neaizmirstamas dienas ar iespēju iepazīt piecus dažādus sunīšus, saņemt praktiskus kinologa padomus, pārbaudīt dzīvnieka raksturu un iemaņas un beigās atbildīgi lemt par viena četrkājainā mīluļa ienākšanu Tavā ģimenē – piepildot suņa sapni par mājām!