Reno

4g.v Reno ir liela auguma, masīvs un ļoti skaists suns, kurš ļoti ilgojas pēc savām īstajām mājām. Suņuks patversmē gaida jau vairāk nekā gadu…. Reno ir ļoti draudzīgs un mīļš ar cilvēkiem, bet necieš citus suņus. Meklē privātmāju ar žogu, bez citiem mājdzīvniekiem. Reno ir aktīvs un spēcīgs – saimniekiem, kuri gatavi ar suni strādāt un aktīvi darboties un ieteicams apmeklēt laba kinologa nodarbības.

Suņuks ir apķērīgs un gudrs – ātri mācīsies visu jauno. Ļoti labi staigā pie pavadas.Pavisam mazus bērnus nejauši varētu gāzt no kājām, bet ar palielākiem bērniem sadzīvos!

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Reno uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi! No sirds pateicamies! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT

PALDIES! ❤️