Ričijs un Emīls

Labdien!
Esam laimīgi kopā ar Ričiju un Emīlu!

foto


Ričijs pie mums ieradās dažas dienas pēc Zolitūdes nelaimes. Paņēmām iesnainu no karantīnas. Minčuks ir kļuvis par mūsu visu mīluli, jo tik īpašs gudrs kaķis ir kas unikāls! Viņš sagaida ar priecīgu ŅAU! katru, kurš atnāk mājās. Viņš piedalās un ir uzmanības centrā ģimenes notikumos un svētkos. Viņš prot notīrīt sienu no salīmētām bildēm un spēlēt bumbu, ieslēgt sensorus ūdens aparātam.
Īpaši viņš mīl ģimenes galvu Jāni, kas ir viņa galvenais kaķis un kuram tiek dāvāta īpaša uzmanība un mīlestība.
Emīls ieradās pie mums dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, kad bijām atvadījušies no divdesmitgadnieka meinkūnminkas Dunkana, kurš devas uz labākiem medību laukiem.
Emīls bija ļoti sabaidīts, muka no katras skaņas, kustības. Pakāpeniski, vairāku mēnešu laikā minčuks ieguva uzticību pret mums un vidi, kurā viņš dzīvo. Emīls ir ļoti, ļoti mīļš kaķis.
Abi minkas sākumā dalīja ēdienu bļodiņas, teritoriju, tomēr diezgan ātri sadraudzējās. Viņu klātbūtne sagādā lielu jautrību un šķiet, ka viņiem arī patīk, ka ir divatā.
Emīlam patīk uzkāpt uz galda un atrast kādu priekšmetu, ko nomest uz grīdas, lai draugs Ričijs var spēlēties. Abi prot spēlēt bumbu, padod to viens otram līdzīgi kā to dara mazi bērni.

foto
foto


Esam ļoti priecīgi, ka aizbraucām uz Ulubeli un vēl vairāk, ka Ulubelē tajā brīdī bija mūsu Ričijs un Emīls.

Paldies jums liels!
Ilva, Jānis, Līna, Līva
Mežaciemā