Rozīne

Sveiki!

foto


Jau diezgan liels laiks pagājis, beidzot saņēmāmies un uzrakstījām, kā mums klājas…
Kad ieradāmies patversmē, apjukām no daudzajiem vērotājiem. Citi mēģināja izrādīties, lai viņu samīļotu, Cits sēdēja majestātiskā mierā un vēroja mūs. Bija TIK GRŪTI pieņemt lēmumu, kuru minkānu vest mājās. Mūsu uzmanību piesaistīja kāda raiba kaķmeitene, kura nevarēja sadzīvot ar citiem kaķiem. Tie viņu iekaustīja un nepieņēma. Lai gan bija grūti izvēlēties, sapratām, ka šai kaķenei patversmē ir daudz grūtāk, nekā citiem…
Raibā kaķu meitene mūsu mājās no patversmes ieradās 31.augustā. Pirmās 2 dienas bija bailīga, ēst negribēja, spēlēties negribēja, toties parādīja, ka ir kārtīga kaķmeitene un jau jaunajās mājās prot apmeklēt kaķtualeti, par ko mums bija prieks.

foto
foto


Ar katru brīdi kaķene kļuva drošāka, mīlīgāka un dauzonīgāka. Kaķmeitene tika pie vārda Rozīne. Izrādās, ka Rozīne ir ne tikai ļoti kārtīga, bet arī liela dauzoņa, un aktīviste. Kad Rozīnei paliek melnas acis, ir skaidrs, ka sāksies “rallijs pa māju”. Slidenā grīda viņai iet pie sirds un manevri ir neaprakstāmi.
Rozīne dod priekšroku tekošam ūdenim, un labprāt dzer ūdeni uzreiz no krāna. Dažreiz izrāda interesi arī par vannu un dušu. Viņai ļoti patīk dzīvoties pa balkonu. Šaurās balkona margas viņu tik ļoti vilina, ka tiek apmeklēti arī kaimiņu balkoni.

foto


Rozīne ceļas agri, kad mēs vēl guļam. Katru rītu pamostoties, manā gulta ir sanestas mantas, jo kāds ir gribējis nakts vidū spēlēties…
Mīļākā Rozīnes manta ir mazs, balts nieka striķītis. Ar to viņa staigā pa māju un pati regulē tā atrašanās vietu. Rozīnei ir ļooooti liela interese par visu. Viss neredzētais un svešais ir kā izaicinājums viņai, katras aizvērtās durvis ir mērķis, kurš jāpārvar.

foto


Ar cieņu,
Rozīnes jaunā ģimene
Evita un Eduards