Rudens talka un labdarības tirdziņš Ulubelē uzlabo dzīvnieku mājvietas

Ar vairāk kā 200 cilvēku dalību sestdien Ulubelē norisinājās lielā rudens talka un labdarības konservējumu tirdziņš. Paldies visiem, kas piedalījās! ❤️🐕 🐾

Lūk, ko par to raksta viena no talkas dalībniecēm: “Hei, mans ķepu cilvēk! Nāc blakus man. Un māci man kā kļūt labākam.” (Astro’n’out). Sestdien būt starp vairāk nekā 500 Ķepu cilvēkiem bija neizsakāma sajūta. Redzēt, ka simtiem mūsu, divkājāno, ir gatavi ziedot savu brīvdienu, lai raktu, grābtu, sistu, skaldītu, tīrītu un mazgātu. Visi Augstākie spēki sadevās rokās un no rīta deva siltu un saulainu laiku, lai talcinieki ar dubult- prieku un sparu, darītu to, ko visvairāk vajag mūsu Ķepu cilvēkiem.

Redzēt jaunos un spraunos suņukus, kuri gatavi pat pa vismazāko sētas spraugu izbāzt savu spalvaino degunu, lai saņemtu kādu glāstu. Viņi zina, ka cīnoties daudz var panāk un gatavi par katru cenu iekarot garām gājēja sirdi. Un tad aiz stūra ir dzirdama klusa, piesmakusi balss. Tikai ieklausoties iespējams izsekot kur jāiet, lai satiktu rējēju.

Un tad ir skarbā realitāte. Senioru voljēri. Ar prātu saprotams, ka ir pavisam maza cerība, ka viņi tiks uz savām īstajām mājām. Paglaudot aizsmakušo rējēju, sajūtu, ka nemanāms vēss deguntiņš piebaksta pie rokas. Pagriežos un redzu mīļuma pilnas acis, kuras pašas vairs pasaules spozmi neredz. Vērīgi klausoties, cītīgi ostot viņš saprot apkārt notiekošo. Un arī manas acis paliek pasauli neredzošas, jo pilnas asarām. Vai viņš ir pelnījis šādi pavadīt vecumdienas? Mēs gribam Latviju bez bērnu namiem. Es gribu Latviju bez dzīvnieku patversmēm!

Ik viens no mums var padarīt šo dzīvnieku dzīvi labāku – makulatūra, segas, barība, kurināmais materiāls, suņu staidzināšana, pagaidu mājas. Tās ir tikai dažas lietas, kas var palīdzēt. Būsim atbildīgi par to, ko pieradinām!!! P.S. Būt īstajā vietā ar īstajiem cilvēkiem ir fantastiska sajūta Ivars Ozoliņš-Apsītis Gatis Edulis un Beāte!!! “, raksta Līga Ozoliņa-Apsīte

Liels paldies atbalstītājiem: SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un personīgi Valērijam Petrovam, Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Kapsētu pārvaldei un personīgi Gintam Zēlam par sagādātajiem darba rīkiem, Andim Bukšam par sakaru nodrošināšanu, SMScredit.lv un TowerCafe Riga par gardajām pusdienām, konservējuma tirdziņa vadītājai Ilzei Jurkānei un konservējuma meistarēm – Sandrai Drākei, Ilzei Buņķei, Kristīnei Grašs, Ingrīdai Jākobsonei un Elitai Veidemanei par dāsnumu – iespēju nogaršot un iegādāties dažādas rudens veltes.
Paldies tiem, kuri atbalstīja patversmes iemītniekus ar ziedojumu. Pateicoties talkotājiem un tirdziņam, 163 dzīvniekiem tika nodrošināta viena uzturēšanās diena patversmē, kā arī īpaša pateicība visiem darbu vadītājiem – Kārlim, Tomam, Haraldam, Elvijam un Klintai.

Sirsnīgs paldies ikvienam, kurš piedalījās talkā un padarīja Ulubeles iemītnieku uzturēšanās apstākļus patversmē ērtākus un siltākus. Īpaši samīļojam biznesa augstskolas Biznesa augstskola Turība lielo talkotāju pulku. Paldies par draudzību daudzu gadu garumā un atvestajām dāvanām!

Aicinām darba kolektīvus apdomāt iespēju arī atsevišķi pieteikties un braukt palīgā, iepriekš saskaņojot dienu un laikus pa tel. 20203333. Pēc kārtīgas talkošanas piedāvājam telti ar galdiem, krēsliem un ugunskura vietu, kur ieturēt maltīti.

#ulubele #nokillshelter #paldies#rudenstalka