Rūdis ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

🐈 Mūsu lieliskais runcis – 10 gadus vecais opis Rūdis ļoti ilgojās pēc sava Cilvēka. 4.oktobrī viņš lepni un cienīgi pārstāvēja Ulubeles kaķu saimi izstādē “Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks” t/c Alfa. 😻

🐾 Kopš tās dienas viņš bieži bija pakāpies uz kaķu istabas terases žoga un izbāzis degungalu pa spraugu, gaidīja – no kuras puses tad Cilvēks beidzot nāks?

Gaidīja un sagaidīja! Un nevis savu Cilvēku, bet savu Ģimeni! ☀️

👣 Kuzminu ģimene pēc iepazīšanās ar Rūdīti nemaz nešaubījās, ka tieši viņš turpmāk būs viņu 3 paaudžu ģimenes loceklis – sēdināja mazliet apmulsušo Rūdi mašīnā un veda mājup uz Ulbroku. 👣 🐾

Dažu dienu laikā Rūdīc ir iejuties tā, it kā visu dzīvi būtu šajās mājās. Ļoti pieskata savu saimi – gādīgi pavada uz skolu un darbu un bezgala laimīgs sagaida visus mājās, jo tad tik ir lielā mīļošanās un izrunāšanās ar visiem pēc kārtas!

Kaut arī Rūdītim sarūpēta garda barība un sava ēdamvietiņa, viņš vislabprātāk piedalās ģimenes pusdienās pie lielā galda. Ir tak interesanti pagaršot no viena šķīvja mērcīti, no otra – krējumiņu un tad ieritināties kaut kur augstāk – uz plaukta vai skapja un klausīties vakara sarunās.

♥️Paldies mammai Ingai par svarīgo lēmumu un paldies visai ģimenei par rūpēm un mīļumu! Lai jums vismīļākā sadzīvošana! ♥️

♥️❗️ Opis Rūdis Ulubelē dzīvoja kopš februāra. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!

Rūdis

Izstādes “Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks” laikā mūsu dižkaķis opis Rūdis 😻 saldi snauda. Tagad viņš sakreņķējies, ka nogulējis savu lielo iespēju tikt Mājās un cītīgi dežūrē, pakāpies uz nojumes žoga, lai tik viņu – visskaistāko, vismīļāko runci kāds pamanītu!

Rūdīc ir apņēmības pilns iekļauties Ulubeles izsludinātajā oktobra 100 adoptēto skaitā.

Domā atbildīgi, atbrauc, iepazīsti un sniedz Mājas! 🐶❤😻

RŪDIS pēc izskata un izturēšanās ir īstens kaķu patriarhs. Nopietns un rāms viņš cienīgi nāk pretī cilvēkiem, lai draudzīgi apsveicinātos. Un tad, lai nevienam nepaliktu šaubas, kurš te kaķu istabā galvenais, negaidīti “paņem skatuvi” – tas ir, visu atnācēja uzmanību, sirsnīgi glauzdamies klāt un prasīdams glāstus arī pretī.

Lai arī skatiens Rūdim nopietns un neatkarīgs, pēc dabas viņš ir īsts mīļkaķis un ģimenes pavarda sildītājs. Rūdim ir 10 gadi un ne pārāk laimīga iepriekšējā dzīve, tāpēc viņš cer uz mājām, kur būs vienīgais kaķis – mīļots un lutināts.

Dzīves pieredze un skarbie apstākļi Rūda mutē atstājuši vairs tikai vienu pašu zobu, kas nu atbildīgs par visas barības sakošļāšanu. Tas nozīmē, ka Rūda ēdienkarte jāpielāgo viņa iespējām, ko viņš ar pateicību pieņem – nav izvēlīgs vai untumains.

Īsts nopietns kaķu vīrs, kam visu mūžu trūkusi īsta ģimene.

Rūdim kā jau senioram pūrā līdzi nāks Ulubeles Zelta veselības polise – nodrošināta veterinārā aprūpe līdz mūža galam uz Ulubeles rēķina.