Lulī devusies pie savas ģimenes!

🐾 Jaukā mīlīgā sunīte pēkšņi kā no zila gaisa uzradās kādas nelielas apdzīvotas vietas ielas malā. Līdz šim neviens viņu tur nebija manījis. Tā viņa nonāca patversmē – sabijusies, bēdīga un anonīma – bez vārdiņa un jebkādas informācijas par iepriekšējo dzīvi. Viņa nespēja noslēpt, ka ir nelaimīga, izmisusi, depresijā – ārsti pieļāva, ka viņai pavisam nesen bijuši kucēni… 💔

Apmēram 8 gadus vecā sunīte pamazām aprada ar pārmaiņām, novērtēja mīļumu un lutināšanu, kādu sajuta patversmē. Atplauka, kad viņu skaisti sakopa un safrizēja DinoZoo meistares. Bet laimes un dvēseles miera sajūtu ieguva, iepazīstoties ar savu jauno ģimeni.

👣 Jānis ar ģimeni brauca pie Lulī vairākas nedēļas – lai sajustu un saprastu viens otru pa īstam. Lai kopīgas Mājas būtu tikai dabisks viņu draudzības rezultāts. Un tā arī notika – viņi aizbrauca kopā. Lulī – lai Tev laimīga dzīve turpmāk savas īstās ģimenes ciešā lokā! Paldies, ka Lulī nu ir labas mājas un gādīga ģimene! (Videorullītī sižetā redzamas Lulī brīnumainās pārvērtības!)

♥️❗️ Lulī Ulubelē pavadīja pusotru mēnesi. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!