Sajust brīnumu…

Līgo

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad gribas saplūst ar dabu un caur sevi izlaist tās pirmatnējo spēku, ko dižajā tehnoloģiju attīstības laikmetā esam zaudējuši. Šis ir laiks, kad atkal būt cilvēkiem – patiesiem un vienkāršiem.

Dzīvnieku saimniekus mēs aicinām svinēt atbildīgi un Līgo nakts jautrībās neaizmirst par savu četrkājaino draugu.

ŸAtgādinām, ka piknika gaļas vai kaulu pārēšanās jūsu mīlulim var beigties bēdīgi, tāpēc nekautrējoties sakiet saviem draugiem un paziņām, ka jūsu suns nav miskaste, kam atdot visus apdegušos vai sīkstos šašlika gabalus, kaulus u.c.

Pļavā un mežā uzglūnošās ērces ir kaitīgas ne tikai Jūsu, bet arī mājdzīvnieka veselībai, tāpēc laikus padomājiet par pret ērču līdzekli arī savam sunim.

Atcerieties, ka ne katra ūdenstilpne ir droša peldvieta Jūsu sunim, jo no baseiniem, dīķiem ar stāviem krastiem dzīvnieks parasti saviem spēkiem nemaz nevar izkļūt.

Nereti Jāņos tiek šautas arī petardes un notiek dažādas neprognozējamas jautrības, no kā var sabīties un aizbēgt Jūsu mīlulis. Tāpēc nodrošiniet, ka Jūsu dzīvnieks ir ar kakla siksnu un uz tās ir Jūsu tālruņa numurs.

Ja gadās nelaime un svētkos Jūsu dzīvnieks pazūd, nezaudējiet cerību un meklējiet to dzīvnieku patversmēs.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Līčos savu cilvēku joprojām cer sagaidīt 150 suņi un 60 kaķi, gan lieli, gan pavisam mazi. Izlem atbildīgi un kļūsti par saimnieku kādam no viņiem.
Ja nevari dot viņiem mājas, tev ir iespēja palīdzēt patversmes rūpju bērniem, atvedot dāvanas – dzīvnieku pārtiku, pavadas un kakla siksniņas, bļodas, rotaļlietas, segas un makulatūru vai – ziedojot patversmē nonākušo suņu un kaķu aprūpei un ārstēšanai.

Ziedojuma tālrunis – 90006083
Ar vienu Tavu zvanu tiks pabaroti 3 suņi vai 6 kaķi
(1 zvans = 1 lats)

Ziedojumu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Jaunsalenieki”, Salaspils pilsēta, LV-2121
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LVL: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

Izdari sirdsdarbu!” sadarbībā ar portālu Ziedot.lv

Ulubeles komanda jums svētkos vēl sajust brīnumu un apzināties, ka, darot sirds darbus, cilvēks pats ir viens liels brīnums.