Salaspils dienas centrs Līčos

Salaspils Dienas centra klienti – cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem – ir nolēmuši kļūt par pastāvīgiem brīvprātīgajiem, kuri darba dienās palīdz suņu staidzināšanā. Centra cilvēkiem Ulubelē jau ir savi mīluļi – Džeris, Dacīte, Lācis, Martiņa, Pirāts, Ome un Maija.

foto

Centra sociālā aprūpētāja Kristiāna stāsta, ka šiem cilvēkiem ir ļoti svarīgs kontakts ar dzīvniekiem, pēc pastaigām Līču mežos un suņu samīļošanas viņi ir daudz priecīgāki, viņiem ir par ko dalīties iespaidos, bet pats galvenais – justies noderīgiem. Vecsune Ome šķiet jau pazīst savu staidzinātāju – kundzi gados. Viņas mierīgi klīstot pa meža takām, ko Ome ļoti labi pārzina un izvadā savu jauno draudzeni no Salaspils. Puišiem tiek doti drusku jestrāki suņi.

foto

Ulubeles komanda priecājas par tik ļoti apzinīgiem brīvprātīgajiem palīgiem – uzmanīgi tiek uzklausīti patversmes noteikumi un puisis, kurš staidzināja vēl pavisam ņipro Džeri, teica, ka visu atceras un pastaigai ir gatavs, kā arī gatavs palīdzēt kolēģiem, ja tie ceļā nogurtu.
Ulubeles komanda saka paldies Salaspils Dienas centra cilvēkiem un gaida atkal ciemos.